Meida Šabūnienė: kelias į geresnį gyvenimą prasideda nuo kelių būklės

pagal | 2023 1 spalio

Meida Šabūnienė, žinoma Raseinių-Kėdainių vienmandatinės apygardos kandidatė į Seimą, ir kol gyventojai sprendžia už ką balsuoti šiuose priešlaikiniuose rinkimuose,jau dabar imasi veiksmų dėl skubios žvyrkelių būklės problemos sprendimo, kuri šiuo metu nerimą kelia Lietuvos gyventojams. Nors ši problema ilgą laiką buvo palikta be dėmesio, Šabūnienė ryžtingai pasisako už tai, kad būtų imtasi neatidėliotinų veiksmų.

Paskutiniu metu daugelis Lietuvos gyventojų pastebėjo, kad kai kurie keliai, ypač žvyrkeliai, yra didžiulis nepasitenkinimo šaltinis. Po intensyvių liūčių, daugelis šių kelių pavirto tikrais kraterių laukais, o tai kelia pavojų eismo dalyviams ir sukelia nepatogumų kasdieniniame gyvenime. Suprasdama šios problemos svarbą, Meida Šabūnienė ne tik užregistruoja gyventojų skundus dėl prastos kelių būklės, bet ir asmeniškai apvažiavo keliasdešimtis kilometrų Raseinių ir Kėdainių rajonuose, siekdama išsiaiškinti situaciją.

Akivaizdu, kad gyventojai patiria didelių sunkumų dėl žvyrkelių būklės. Kiekvieną dieną sulaukiu skambučių iš Kėdainių ir Raseinių rajonų, kur žmonės nerimauja dėl kelio būklės. Gyventojai ne tik susiduria su pavojingomis situacijomis, bet ir neretai nesulaukia tinkamos pagalbos iš kelininkų. Šabūnienė, įsipareigojusi kurti geresnes gyvenimo sąlygas ir spręsti rajono infrastruktūros problemas, aktyviai siekia rasti sprendimus, kurie pagerintų žmonių gyvenimo kokybę ir saugumą. Ji pripažįsta, kad būtina skubiai imtis veiksmų, kad gyventojai galėtų saugiai ir patogiai keliauti po regiono kelių.

Ypač sunki situacija susiklostė Kėdainių rajono Josvainių seniūnijoje, kur dauguma gyventojų susiduria su žvyrkelio problemomis. Šios vietos gyventojai skundžiasi, kad kelių būklė daro didelę įtaką jų kasdieniam gyvenimui ir sukelia nepatogumų. Meida Šabūnienė atkreipia dėmesį, kad ši problema nebuvo nauja praeitų metų rinkimų metu ir kad jos sprendimas yra gyventojų prioritetų sąraše.

“Žvyrkelių būklės problema buvo viena iš svarbiausių rinkimų metu. Dabar, kaip Seimo kandidatė, aš siekiu imtis konkrečių veiksmų šios problemos sprendimui. Žmonės pasitiki mumis ne dėl tuščių žodžių, o dėl konkrečių veiksmų,” – sako Šabūnienė.

Meida Šabūnienė siūlo konkretų sprendimą šiam ilgalaikės problemos sprendimui – skirti daugiau finansinių išteklių žvyrkelių asfaltavimui ir jų būklės pagerinimui. Ji įsitikinusi, kad gyventojai neturėtų laukti mėnesių, kol būtų išspręsta ši problema, ir kad politikų valia gali atnešti skubius ir ilgalaikius rezultatus.