Baltesnė šypsena

pagal | 2023 2 gegužės

Jei Jūsų pageidavimų sąraše yra ryškesnė šypsena, odontologijos klinikos specialistų komanda gali Jums padėti. Siūlome platų kosmetinės odontologijos sprendimų pasirinkimą, įskaitant profesionalų dantų balinimą. Kosmetinės konsultacijos metu apžiūrėsime Jūsų dantis, kad išsiaiškintume pagrindinę dantų dėmių ar spalvos pakitimo priežastį. Tai padės mums nustatyti, kokios mūsų siūlomos procedūros padės pasiekti norimus dantų balinimo tikslus. Pagal gautus duomenis parinksime Jums geriausią ir patogiausią pasiūlymą. Paskambinkite į mūsų kliniką, suplanuokime konsultaciją ir pradėkite dirbti skaistesnės šypsenos link!

Dantų spalvos pokyčio priežastys

Pacientai gali pastebėti geltonus ar dėmėtus dantis dėl daugelio įvairių priežasčių. Vienos jų yra išvengiamos, kitos – ne. Kai kurios dažniausios dantų spalvos pakitimo priežastys yra šios:

  1. Susidėvėjęs emalis – plonėjant išoriniam danties sluoksniui (emaliui) dėl senėjimo arba dėl kasdienio dilimo, tampa matomas giliau esantis geltonas dentino sluoksnis;
  2. Tabako naudojimas (rūkimas) – tiek rūkymas, tiek, nikotino turinčios, kramtomos gumos kramtymas gali paskatinti dėmių atsiradimą ant dantų;
  3. Maistas ir gėrimai – rūgščių arba dažančių maisto produktų ir gėrimų vartojimas dideliais kiekiais gali paskatinti dantų spalvos pokytį;
  4. Vidinės dėmės – atsiradusios dėl traumų, tam tikrų vaistų vartojimo ir per didelio fluoro vartojimo, šios dėmės gali atsirasti nuo gimimo (dar neišdygus) arba vėliau, jiems išdygus.

Nereceptinės dantų balinimo priemonės

Visuomenės vaistinėje paprastai yra daug balinamųjų dantų pastų, burnos skalavimo skysčių, gelių ir kt. Tačiau, nors šie gaminiai žada žymiai baltesnes šypsenas, retai kada pavyksta išgauti norimą balinimo efektą. Kai kurie pacientai, kuriems pasireiškė nestiprus dantų paviršiaus dažymas, pastebi teigiamus rezultatus reguliariai naudojant šiuos produktus, bet taip būna ne visuomet ir dažnai ne iki norimo lygio. Visgi šie produktai taip pat gali padėti pagerinti profesionalaus dantų balinimo rezultatus. Kitaip sakant, šios priemonės veikia sinergistiškai. Visgi, vienas didžiausių šių priemonių privalumų, jog jos prieinamos nesunkiai ir yra universalios, t. y. saugios, nereikalaują specialisto pagalbos ir tinka kiekvienam.

Profesionalus dantų balinimas

Skirtingai nuo šių nereceptinių produktų, kurie tinka visiems, profesionalus dantų balinimas yra pritaikytas kiekvieno paciento asmeniniams poreikiams. Naudojame profesionalaus lygio aktyvias dantų balinimo priemones, dažniausiai vandenilio arba karbamido peroksidą. Mūsų saugūs padengimo metodai išlaiko balinimo gelį aktyvų ir ant dantų paviršių ilgesnį laiką bei neleidžia neutraliosioms seilėms patekti į baliklį. Tai lemia iki dešimčia atspalvių ryškesnį rezultatą. Esame tikri, jog pajusite skirtumą tarp profesionalaus dantų balinimo ir nereceptinių priemonių.