Burnos irigatoriai ir dantų siūlas. Kas geriau?

pagal | 2021 11 rugsėjo
irigatorius

Burnos irigatoriai – kaip naudotis, nauda ir palyginimas su dantų siūlu

irigatorius

Burnos irigatorius, ar kitaip, tarpdančių ploviklis – prietaisas, kuris purškia vandenį, kad pašalintų dantų apnašas ir išvalytų tarpdančius. Tai yra puiki, ar net efektyvesnė alternatyva dantų siūlams.

Kaip naudotis burnos irigatoriumi?

Burnos irigatorius nepakeis jūsų dantų šepetėlio, tačiau gali pakeisti dantų siūlą. Jūs vis dar turėsite valyti dantis du kartus per dieną, tačiau prieš tai ar po to galite naudoti irigatorių, tarpdančių valymo procedūrai atlikti.

Užpildykite burnos irigatoriaus vandens rezervuarą drungnu vandeniu, tada uždėkite norimą irigatoriaus antgalį. Pasilenkite prie kriauklės, kad nepritaškytumėte vandens.

Įjunkite tarpdančių ploviklį, nutaikykite antgalį į savo tarpdančius ir pradėkite valyti. Laikykite irigatorių 90 laipsnių kampu prie dantų ir purškite vandenį. Vanduo purškiamas pastoviais impulsais.

Pradėkite nuo galinių dantų ir judėkite aplink. Sutelkite dėmesį į dantų viršų, dantenas ir tarpdančius. Nepamirškite išvalyti ir dantų užpakalinės dalies.

Valymo procesas turėtų trukti apie 2 minutes. Baigę, išpilkite likusį vandenį iš rezervuaro, kad neliktų jokių bakterijų.

Burnos irigatoriaus nauda

Irigatorius pašalina tarp dantų įstrigusį maistą ir jame tvyrančias bakterijas. Irigatorius yra reikalingas, nes jūsų dantų šepetėlis negali prasiskverbti į mažas burnos ertmės vietas. Naudojant burnos irigatorių, taip pat galite sumažinti dantenų ligų susirgimo riziką ir kraujavimą.

Ar burnos irigatorius yra geresnis prietaisas, nei dantų siūlas?

Amerikos dantistų asociacija teigia, kad burnos irigatoriai, patvirtinti su ADA antspaudu, gali efektyviai pašalinti dantų apnašas. Dantų apnašų plėvelė virsta dantų akmenimis ir sukelia burnos ertmės bei dantenų ligas. Todėl reikia naudoti burnos irigatorių, kad to išvengti.

Jei kyla problemų naudojant dantų siūlą, apsvarstykite burnos irigatorių. Jei turite breketus ar gingivitą, šis prietaisas gali būti labai naudingas. Irigatoriai taip pat gali būti naudingi žmonėms, sergantiems periodonto liga arba turintiems išsausėjusią burnos ertmę.

Taip pat burnos irigatorius yra išeitis žmonėms, kurie turi rankų valdymo problemų, kaip artritas ar sąnarių ligos.

Apibendrinant, burnos irigatorius yra puikus papildomas prietaisas jūsų kasdienėje burnos ertmės higienos rutinoje. Jo pagalba išvengsite dantenų ligų, o jei nešiojate breketus – tai vienintelis prietaisas, kuris gali efektyviai išvalyti jūsų tarpdančius. – patalpinta pas Melofanas