Į ką atkreipti dėmesį perkant baldus internetu?

pagal | 2022 29 liepos

Perkant baldus internetu galima ne tik sutaupyti pinigus, bet ir laiką. Todėl nenuostabu, jog vis dažniau žmonės perka baldus ne fizinėse parduotuvėse, o internete. Tačiau baldai internetu gali atnešti ne tik naudos, tačiau ir daug žalos, jeigu rinksitės juos neatsakingai. Apžvelkite kelis punktus, pagal ką reikėtų rinktis baldus internete.

Pardavėjas

Internetinėse parduotuvėse neretai siūlomos nuolaidos bei išpardavimai. Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad pasirinkta parduotuvė pasiūlys pigesnes kainas. Pasidomėkite bent keliais pardavėjais ir tuomet nuspręskite, kuris siūlo ne tik pigesnes kainas, bet ir greitą pristatymą bei kitas naudingas sąlygas.

Gamintojas

Pasirinkę patikimą pardavėją, toliau ieškokite gamintojų, kurių gaminiai būtų žinomi ir patvarūs.

Dydis

Nusakyti, koks prekės dydis vien iš nuotraukų gana sudėtinga. Todėl nepamirškite pasidomėti, koks prekių dydis aprašyme. Tai turėtų būti nurodyta, jeigu nėra, susisiekite su pardavėju ir pasiteiraukite. Atkreipkite dėmesį į tai, jog nuotraukoje prekės dydis gali atrodyti tiek mažesnis, tiek didesnis, todėl nepamirškite prieš perkant pasidomėti, koks tikslus dydis ir išmatuokite, ar pasirinktas baldas tilps pasirinktoje vietoje. Baldai internetu visada gali būti grąžinami pagal nurodytą laiką, tačiau vien tai, kad juos galima grąžinti nėra priežastis rinktis neatsakingai.

Spalva

Nuotraukose pavaizduota spalva dažniausiai ir būna prekės spalva. Tačiau tam tikrais atvejais pasitaiko išimčių. Todėl ne pro šalį patikrinti, kokia prekės spalva nurodyta aprašyme. Tam tikrais atvejais tenka susidurti su dar kita problema – prekės spalva nuotraukoje visiškai neatitinka tikrosios spalvos. Kaip elgtis tokiais atvejais? Susisiekti su pardavėju ir pasiteirauti, kodėl spalvos nesutampa arba grąžinti prekę ir pareikalauti, kad būtų grąžinti pinigai.

Komplektas

Viena iš dažniausiai daromų pirkėjų klaidų – prekės aprašymo neanalizavimas. Deja, bet kai kurie pamato nuotrauką ir apie prekę sprendžia iš nuotraukos, o ne aprašymo. Jeigu nuotraukoje pavaizduotas stalas su kėdėmis, tai nebūtinai reiškia, kad tai bus komplektas. Tai galima būti tik stalas ar kėdės. Atkreipkite dėmesį į tai, kas rašoma prekės pavadinime bei aprašyme.

Kaina

Renkantis baldus būtinai nepamirškite atkreipti dėmesį į kainą. Kiekvienoje parduotuvėje siūlomos skirtingos kainos, jeigu norite sutaupyti, pasirinkę prekę peržiūrėkite jos kainas kitose parduotuvėse. Tam tikrais atvejais tai padeda sutaupyti, kadangi galbūt kurioje nors parduotuvėje pasirinktai prekei bus siūloma nuolaida.