Ilgalaikiai santykiai: kaip to pasiekti?

pagal | 2023 27 balandžio

Ne paslaptis, kad santykių trukmė gali būti labai įvairi – jie gali tęstis vieną mėnesį ar net visą gyvenimą. Tačiau nesunku nuspėti ir tai, kad dauguma žmonių kur kas labiau norėtų antro varianto. Tačiau dar geresnė žinia ta, kad yra tikrai ne vienas būdas, kaip siekti ilgalaikių santykių. Taigi, apie juos ir pakalbėsime. 

Mėgaukitės bendra veikla, tačiau nepamirškite skirti laiko ir vien tik savo pomėgiams

Jei norite, kad santykiai tęstusi visą likusį gyvenimą, tai labai svarbu būti artimiems su savo antra puse. Na, o įvairios bendros veiklos yra vienas suartinti galinčių dalykų. Tačiau taip pat nereikėtų pamiršti, jog būtent žmonės, kurie visą savo laisvą laiką visuomet leidžia kartu, ilgainiui gali tapti vienas kitam mažiau įdomūs, be to, netruks aplankyti jausmas, tarsi atimtumėte kažką svarbaus iš savęs. Taigi, jei norite, kad santykiai būtų ilgalaikiai, labai svarbu išlaikyti aukso viduriuką tarp laiko leidimo kartu ir atskirai.

Nereaguokite jautriai į tai, jei kas nors nepavyko

Kaip elgiasi ypač didelė dalis porų? Tikrai nesunku pastebėti, kad pasirenkamas ne  pats geriausias kelias: belieka tik pridurti, kad labai dažnai nutinka taip, jog, jei kas nors nepasisekė, partnerio adresu skrieja nusivylimo bei kaltinimų lavina. Visgi, tai ne tik nepadidina jūsų partnerio pasitikėjimo savimi, bet ir priešingai – įneša tamsių spalvų į jūsų poros gyvenimą, o tai gali tapti kliūtimi, siekiant ilgalaikių santykių. Taigi, pasielgsite kur kas išmintingiau, o jūsų santykiai turės daugiau galimybių tapti ilgalaikiais, jei išmoksite jautriai nereaguoti į nesėkmes. 

Išbandykite naujus dalykus

Na, o pabaigai belieka tik pridurti ir dar vieną dalyką, kuris taip pat padidins ilgalaikių santykių tikimybę. Ne paslaptis, kad santykiuose netrunka pasirodyti nekviesta viešnia – rutina ir dėl šios priežasties bendravimas neretai pašlyja. Tačiau tokia tikimybė gerokai sumažės, jei noriai išbandysite pačias įvairiausias naujoves (daugiau apie tai galite sužinoti čia).

Pritaikyti bei paisyti šių patarimų – tikrai nesudėtinga, o nauda yra ypač didelė. Taigi, paisykite šių įžvalgų ir mėgaukitės ilgalaikiais santykiais.