Kaip panaikinti rūkalų kvapą automobilyje?

pagal | 2023 23 kovo

Itin dažna rūkančių vairuotojų problema automobilyje, tai įsigėręs rūkalų kvapas automobilio salone. Skleidžiamas kvapas gali tapti tikru košmaru, o didžiausia problema, kad rūkalų kvapas įsigeria į praktiškai viską ir jį panaikinti tampa be galo sunku. Vis tik bandysime pateikti pačius efektyviausius būdus, šiam nemaloniam kvapui pašalinti.

Automobilio kvapai

Vienas pagrindinių ir dažniausių sprendimų, norint greitai ir efektyviai paslėpti automobilyje sklindančius nemalonius kvapus, įskaitant ir rūkalais smirdanti saloną. Automobilio kvapai yra ir jų gausa leidžia rinktis iš itin gerai žinomų aromatų, maskuojančių rūkalų kvapą. Prabangūs auto kvapai gali pasigirti ir blogus kvapus naikinančiomis savybėmis. Tai reiškia, kad Jūs ne tik panaikinsite rūkalų įsigėrusi kvapą, tačiau galėsite mėgautis ir automobilio kvapo skleidžiančiais aromatais.

Namuose esančios priemonės

Mėgstantiems taupyti siūlome šio nemalonaus kvapo šalinimo panaikinimą, spręsti namuose esančiomis priemonėmis. Kartais net nepagalvojame, kad namuose esančios citrinos, kava, ar paprasčiausi laikraščiai tampa gana efektyviomis priemonėmis, šalinant rūkalų sukeltus kvapus.

Kava

Kaip malta kava, gali prisidėti prie rūkalų kvapo panaikinimo? Viskas labai paprasta, paberkite porą šaukštelių maltos kavos automobilyje ir palikite bent 48 valandoms. Rezultatas Jus turėtų nustebinti.

Citrina

Jeigu kavos kvapas Jums nėra maloniausias, siūlome rinktis panašią strategija su citrusiniais vaisiais.

Laikraščiai

Didesnė problema šiais laikais tampa rasti namuose laikraščius, tačiau jų nauda galite neabejoti. Palikite susuktus laikraščius po sėdynėmis ir netrukus pajausite, kad prasto kvapo automobilyje yra gerokai mažiau.

Blogo kvapo naikinimas ir priežiūra

Norint panaikinti nemalonius kvapus automobilyje, neužtenka tik aukščiau išvardintų sprendimo būdų. Jūs privalote nuolatos puoselėti automobilio vidaus priežiūra ir pašalinti nuolatos besikaupiančias šiukšles. Rekomenduojame reguliariai pravedinti ir plauti automobilio kilimėlius. Reguliariai prižiūrint automobilio švarą, net neabejokite, kad su nemaloniais ir rūkalų kvapais kovoti taps lengviau. Reguliariai perkant kvapus automobiliams Jūs pasirūpinsite savo ir kitų bendrakeleivių maloniomis kelionėmis automobiliu.