Kapiliarų šalinimas pagalba atgaivinti odą

pagal | 2022 5 sausio

Kapiliarų šalinimas pagalba atgaivinti odą

Kiekvienas daugiau ar mažiau puoselėjame savo veido odą. Įvairūs kremai, serumai ir kitos priemonės leidžia veido odą išlaikyti sveiką, spindinčią ir prisotiną įvairiais vitaminais. Tačiau bėgant metams, susiduriame su vis daugiau odos problemų, kurių kremais ir kitomis priemonės išgydyti negalime. Viena iš tokių labai dažnai pasitaikančių odos bėdų yra išsiplėtę kapiliarai. Šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie šią problemą ir kaip ją reikėtų šalinti.

Ką svarbu žinoti apie kapiliarų šalinimą?

Prieš atliekant šią procedūrą svarbu žinoti:

  1. Atlikus kapiliarų šalinimą bent jau dvi savaites po procedūros reikia vengti tiesioginių saulės spindulių. Tad jei jau esate suplanavę kelionę į šiltus kraštus, kur saulės išvengti nepavyks, geriau šią procedūrą atidėti.
  2. Po kapiliarų naikinimo kelias dienas vieta, kur buvo atlikta procedūra, gali šiek tiek parausti, patinti ir perštėti. Bet tai yra normali kūno reakcija, todėl neverta jaudintis dėl tokio efekto.
  3. Planuotis kapiliarų šalinimą reikėtų šaltuoju metu sezonu, tai yra rudenį arba žiemą, kada saulė nebūna tokia ryški ir jos yra nedaug.
  4. Kapiliarų šalinimas negalės būti atliktas jeigu oda bus įdegusi. Tad tokiai procedūrai labai svarbu tinkamai susiplanuoti laiką.

Apie kapiliarų šalinimo procedūrą

Odos kapiliarai išryškėja tada, kai viršutiniame odos sluoksnyje išsiplečia arba yra pažeidžiamos kraujagyslės. Tokie dariniai dažnai atsiranda veido, kaklo, rankų ar kojų zonose. Pastebėjus tokias vietas, reikėtų kuo skubiau kreiptis į gydytojus, nes kai liga dar nėra įsisenėjusi, gydymas bus lengvesnis ir, tikėtina, kad prireiks vienos ar kelių procedūrų. O jei laiku nebuvo kreiptasi į specialistus, tuomet gali prireikti 3 – 5 kartų, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Tokia procedūra dažniausiai atliekama lazerio pagalba, ji yra gan neskausminga ir trunkanti apie 15 – 30 min. Lazerio pagalba ne tik galite panaikinti išsiplėtusius kapiliarus, bet ir atkurti odos elastingumą, panaikinti raudonį ir paskatinti atsinaujinti kolageną.

Kita naudinga informaciją apie kapiliarų šalinimą

Kad nepasiklystumėte informacijos gausoje trumpai ir aiškiai pateikiame informaciją, kurią pravartu žinoti, jei ruošiatės atlikti šią procedūrą:

  1. Po paros laiko ant odos vietos, kur buvo atliktas šalinimas, gali atsirasti smulkių šašų.
  2. Svarbu žinoti, kad po procedūros gali atsirasti pigmentacijos pakitimų, tačiau tokie atvejai yra pavieniai ir labai reti.
  3. Galutinis rezultatas bus pastebimas po 2 – 3 mėnesių.
  4. Jei gydomas odos plotas yra didelis ir gan įsisenėjęs, tikėtina, kad prireiks daugiau nei 3 kartų, kad odos pažeidimai būtų panaikinti.
  5. Per procedūrą yra juntamas dilgčiojimas. Jis gali būti skausmingesnis jautresnėse kūno vietose.
  6. Didelė tikimybė, kad po kapiliarų šalinimo oda paraus, patins. Tad jei procedūra bus atliekama veido zonoje, verta pagalvoti ar norėsite eiti iš namų. Jei dirbate, galbūt verta pagalvoti apie biuletenį, bent jau keletai dienų.