Kartais apie tokį super maistą net negalime pagalvoti

pagal | 2023 18 liepos

Kai įsivaizduojame sveikus produktus, tada dažniausiai galvojame apie riešutus, didelio kiekio vandens gėrimą, vaisių valgymą ir panašiai. O kartais net sunku pagalvoti, kad kasdienybėje naudojami produktai taip pat gali būti super maistas, svarbu tik jį nusipirkti kokybišką ir tada galėsite drąsiai sakyti, kad mėgaujatės sveiku maistu ir jį galėsite rekomenduoti kitiems. Tad šiame straipsnyje norime pristatyti kiek neįprastą super maistą, kuris yra itin sveikas ir jis gali būti naudojamas kasdien.

Chlorofilas

Kai kas išgirdęs tokį pavadinimą galėtų pagalvoti, kad tai yra tikrai nesusiję su kažkuo sveiku. Tačiau chlorofilas yra labai sveikas ir kiekvienam organizmui jis turėtų būti naudojamas, nes savyje turi labai daug geležies, kalcio, magnio ir natrio riebiųjų rūgščių. Dažniausiai galima rinktis iš dviejų variantų, tai yra arbatą arba skysto pavidalo chlorofilą. Tad kiekvienas gali pasirinkti pagal save ir retkarčiais jį naudoti, kad būtų atgaunami visi reikiami vitaminai ir kitos gerosios medžiagos.

Kava ar arbata

Dažniausiai kavą ar arbatą geriame iš ryto, kuomet norime prabusti. Paprastai ją perkame įprastose parduotuvėse ir daugelis tikrai nesusimąsto, kad toks produktas gali būti priskiriamas prie sveikų gaminių. Aišku, jeigu norite gerti itin sveiką arbatą ar kavą, tuomet tokius produktus reikėtų rinktis iš specializuotų parduotuvių, kurios pardavinėja pačius įvairiausius sveikuoliškus produktus. Tad gerdami tokią kavą ar arbatą galėsite ne tik atsibusti rytais, bet ir pasisemti vitaminų ir kitų medžiagų, kurios organizmui duos labai daug naudos. Dar yra puiku ir tai, kad sveikos arbatos ar kavos galima pasirinkti ne iš vienos rūšies, tad kiekvienas galės pasirinkti tokį skonį, kuris bus tinkamas tik jam.

Prieskoniai

Prieskonius dažniausiai naudojame tam, kad maistas būtų skanesnis. Tačiau vargu ar kuris gali įsivaizduoti, kad prieskoniai gali būti skirti ne vien tik maisto pagardinimui, bet priskiriami prie sveikesnių produktų. Juk daugelis savyje turi nemažai druskų, o ji nėra pats sveikiausias variantas, kurį galime pasirinkti. Tačiau turime gerą žinią, kad renkantis prieskonius galima pasirinkti tokius variantus, kurie yra sveiki. Aišku, kaip ir anksčiau išvardintus produktus, taip ir prieskonius reikėtų pirkti specializuotose parduotuvėse, kad tikrai būtų gaunama nauda. Tad vienu kartu bus gaunamas geras maisto skonis ir patiekalas bus kur kas kas sveikesnis, tad ir savijauta automatiškai bus geresnė.