Linea plytelės – kūrybos, įkvėpimo ir mistikos derinys

pagal | 2022 12 sausio

Yra klientų, kurie pripažįsta, jog užėję į Linea parduotuvę, liko tarsi užburti. Iš tikrųjų, mūsų kokybiškos ir originalios plytelės leidžia pasinerti į svajonių, kūrybos ir kosmoso platybes. Pasižvalgykite, kokius sprendimus siūlo savo srities ekspertai.

Šiek tiek apie plyteles

Atrodytų, jog plytelės yra tik plytelės ir nėra ką daug kalbėti. Tačiau mes seniai nebetikime šiuo mitu ir siekiame įrodyti, jog plytelės, tai kur kas daugiau. Tai galimybė susikurti tokią erdvę, kuri atitiks visas svajones, norus, tuo pačiu išpildydama svarbiausius poreikius.

Plytelės – kokios jos?

Prieš pasinerdami į savo erdvės kūrybos procesą, turėtumėte žinoti keletą dalykų apie plyteles.

Šios būna  glazūruotos, lygaus ar pašiurkštinto paviršiaus (atsparios slydimui), poliruotos ar pusiau poliruotos. Tinka intensyvaus judėjimo patalpose, jos yra atsparios trinčiai, temperatūrų kaitai ir yra ilgaamžės. Taip pat puikiai tinka šildomoms grindims, kadangi yra itin laidžios šilumai.

Tuo tarpu akmens masės plytelės yra atsparios šalčiui, nebijo temperatūrų svyravimo, drėgmės.

Nepamirškite, jog plytelės turi būti perkamos su atsarga. Užtektų 10 proc. Daugiau plytelių. Jos pravers patyrus nuostolių klijuojant, kas yra normalu.

Spalvos

Nepamirškite, jog plytelės internetinėje parduotuvėje gali atrodyti kiek kitokio atspalvio, nei yra iš tikrųjų. Taip pat dienos šviesoje jos gali atrodyti kitaip nei prie dirbtinio apšvietimo. Taip būna dažniausiai ir yra norma. Bet net to paties gamintojo, to paties pavadinimo, bet skirtingos serijos plytelės gali kiek skirtis savo atspalviu. Tai yra visiškai natūralu, mat gaminant aukštoje temperatūroje, gali būti išgaunama tamsesnė ar šviesesnė spalva. Tačiau dėl šių niuansų mes informuojame savo klientus, priklausomai nuo pasirinktų plytelių, jų ypatumų bei kitų detalių.

Teraco, marmuro, akmens, medžio efekto plytelės. Vienspalvės, autoriniai dizainerių darbai – ko norėtumėte Jūs?

Priklausomai nuo patalpos, tinka skirtingos plytelės, todėl mes visada patariame pasikonsultuoti su savo srities profesionalais ir jiems patikėti šį dalyką. Tai padės taisyklingai pasirinkti, ilgai džiaugtis rezultatu  ir nepatirti nuostolių.

Apsilankykite mūsų internetinėje ar fizinėje parduotuvėje ir kartu rasime geriausią sprendimą.