Mantvydo Narusevičiaus kelias kuriant darbuotojų paieškos įmonę – prasidėjo nuo noro sukurti ką nors reikšmingo

pagal | 2024 24 sausio

Dinamiškoje darbuotojų paieškos ir darbo jėgos sprendimų srityje vienas vardas išsiskiria kaip inovacijų ir sėkmės švyturys – Mantvydas Matthew Narusevičius, įmonės WFDM Ltd. generalinis direktorius. Pramonės kelyje M. Narusevičius ne tik įkūrė vieną iš sparčiausiai augančių įmonių Maltos saloje, bet ir parodė neišdildomą įsipareigojimą skatinti ekonominę pažangą strategiškai pritraukiant talentus.

Kompanijos nauda ieškant darbuotojų

Mantvydo Narusevičiaus vadovaujama WFDM įsitvirtino kaip pasaulio pripažintas lyderis darbuotojų paieškos srityje, teikiantis naujausius darbo jėgos pasiūlymus įvairioms pramonėms. Įmonės pagrindinė filosofija sukasi apie aukšto našumo komandų, kurios atitinka klientų strateginius tikslus, formavimą. M. Narusevičius, patyręs verslininkas, didžiuojasi WFDM aktyviu indėliu į Maltos pozicionavimą kaip svarbų inovacijų ir talentų plėtros centrą.

Vizija grįstas verslininko kelias

M. Narusevičiaus verslininko kelias prasidėjo įkūrus pelningą maisto pristatymo įmonę Wolt, kuri parodė verslininko išradingumą ir atkaklumą. Ši verslo dvasia jį vedė į sėkmingų įmonių įkūrimą įvairiose sferose. Prakalbdamas apie savo karjeros pradžią, M. Narusevičius dalijasi: „Aš norėjau daugiau nei tiesiog darbo; norėjau sukurti kažką reikšmingo, kažką, kas mane džiugintų tiek profesiniame, tiek asmeniniame lygmenyje.“ Šis įsipareigojimas vedė prie WFDM Ltd. įkūrimo, dabar vienos iš sėkmingiausių darbuotojų paieškos agentūrų Maltoje.

Rinkoje užpildyta spraga

Atvykęs į Maltą, M. Narusevičius pastebėjo trūkumą rinkoje ir galimybę įkurti kokybišką darbuotojų paieškos agentūrą, kuri galėtų jungti talentingus žmones su geriausiomis darbo galimybėmis. Jo aiški vizija ir pasiruošimas rizikai paskatino WFDM Ltd. sėkmę. „Žinojau, kad yra paklausa tokiai paslaugai ir buvau nusiteikęs ją užpildyti,“ – paaiškino jis. Įmonės augimas nuo mažos įmonės iki vienos iš Europos sėkmingiausių darbuotojų paieškos agentūrų liudija apie M. Narusevičiaus strateginį suvokimą ir atsidavimą.

Lyderis su tikslu

Mantvydas „Matthew“ Narusevičius, WFDM Ltd. įkūrėjas ir generalinis direktorius tiki, kad patirtį reikia gauti visais lygmenimis, siekiant suprasti žmones, kuriems jis vadovauja. Verslininko kelias nuo idėjos iki galutinio įvairių sričių įmonių įkūrimo pakeitė jį į lyderį, vedantį pavyzdžiu, klausantį kitų nuomonės ir vertinantį komandos indėlį.

Įvairinimas ir plėtra

WFDM Ltd. augimo trajektorija po M. Narusevičiaus vadovavimo pradžios įgijo reikšmingą posūkį. Įmonė išsiplėtė iš transporto ir maisto patiekalų teikėjo į įvairius verslus, tokius kaip WFDM Rentals and Property Management Ltd. Tarptautinis plėtros žingsnis į Kiprą ir Dubajų bei nuolatinis darbuotojų paieškoms atspindi M. Narusevičiaus strateginį požiūrį į komandos augimą ir tvirtumą.

Vizija ateičiai

Mantvydo Narusevičiaus žvilgsnis į ateitį nukreiptas į pagrindinį tikslą – išplėsti WFDM Ltd įmonės darbuotojų lauką. Jo įsipareigojimas kurti įvaiarias individualias komandas ir plėtoti tarptautį bendradarbiavimą atspindi jo pasiryžimą prisitaikyti prie rinkos tendencijų ir nustatyti įmonės augimo galimybes sėkmingai darbo tėkmei. M. Narusevičiaus aistra bendrauti su žmonėmis, kurie dalinasi tokiomis pačiomis idėjomis, pabrėžia jo požiūrį į sėkmingų verslų kūrimą.