NUOMA NIDOJE: „NIDOS GAIVA“ IR JOS PRIVALUMAI KELIAUJANTIEMS

pagal | 2022 3 liepos

NUOMA NIDOJE: „NIDOS GAIVA“ IR JOS PRIVALUMAI KELIAUJANTIEMS

Yra dalykų, kurie būtini atostogų metu, nepriklausomai kuria kryptimi keliaujama. Vienas iš tokių dalykų – komfortiškas apgyvendinimas, kuris leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis laiku be rūpesčių, visą atsibodusią buitį ir rutinišką kasdienybę palikus namuose. Jei planuojate atostogas Nidoje ir ketinate pasinaudoti nuomos Nidoje paslaugomis, gerai pagalvokite, kokį apgyvendinimo tipą pasirinksite. Nida orientuota į komfortišką ir prabangų poilsį, todėl turi ką pasiūlyti – viešbučius, nuosavus namus, prabangius apartamentus, privačių asmenų nuomojamus kambarius ar svečių namus. Pastarasis variantas dėl savo privalumų pasirenkamas vis dažniau. O populiariausiais Nidoje galima tituluoti poilsio namus „Nidos gaiva“, kurie kasmet sulaukia daugybės svečių ir kambarių rezervaciją siūlo atlikti iš anksto, likus bent keliems mėnesiams iki planuojamų atostogų. Tad susipažinkite su šiais poilsio namais ir nuspręskite, ar tokia nuoma Nidoje jums tinkama.

Vieta – išskirtinė, o jausmas lyg namuose

Svečių namų paskirtis – apgyvendinti  turistus, keliautojus ir kurorto svečius bei užtikrinti jų komfortą ir gerą poilsį. Su šia mintimi ir buvo kurti poilsio namai „Nidos gaiva“. Pasak jų įkūrėjo R. Petrikausko, beveik dešimties metų patirtis apgyvendinimo ir nuomos Nidoje paslaugų rinkoje leido suprasti, ko iš tiesų nori kurorto svečiai, kas jiems svarbu ir reikalinga, kokie kambariai jiems tinkamiausi ir kokia trumpalaikė apartamentų nuoma Nidoje jų atostogas paverčia geriausiomis. Visa tai įvertinus buvo įkurti poilsio namai „Nidos gaiva“. Čia lengva pasijausti jaukiai, maloniai ir patogiai lyg namuose. Kambariai čia yra erdvūs, juose įmontuoti įprasti, bet kokybiški baldai, yra visi poilsiui ir patogumui užtikrinti reikalingi daiktai (vonios kambario reikmenys, virtuvės reikmenys, plokščiaekranis televizorius ir pan.), puiki atmosfera. „Norėjome, kad nuoma Nidoje nekeltų jokio galvos skausmo ar neigiamų emocijų, todėl pasirūpinome ne tik kasdienybei reikalingais daiktais, bet ir kitomis svečiams svarbiomis paslaugomis“,  – apie apgyvendinimą poilsio namuose „Nidos gaiva“ sakė jų įkūrėjas. Pasirinkę šiuos poilsio namus, galėsite naudotis privačia automobilių stovėjimo aikštele, pasinaudoti dviračių nuomos paslauga, naudotis privačiu kiemeliu su lauko baldais ir kartu su savimi pasiimi savo mylimus augintinius. Čia apsistoję būsite unikaliausiame Lietuvos kurorte, o jausitės lyg būtumėte savo namuose.

Tobula lokacija ir greitai pasiekiami visi populiariausi objektai

Dar viena priežastis, kodėl poilsio namai „Nidos gaiva“ yra geriausias pasirinkimas Nidoje – jie įsikūrę idealioje miestelio vietoje. Netoliese, vos už 100 metrų, yra Nidos evangelikų liuteronų bažnyčia, Gintaro galerija, maestro Vytauto Kernagio garbei sukurta skulptūra. Šiek tiek toliau, vos už 400 metrų nuo poilsio namų, yra Hermano Blodės muziejus ir Neringos istorinis muziejus. Paėjus dar toliau, apie 700 metrų, yra įsikūręs žymusis Tomos Mano memorialinis muziejus, žvejo etnografinė sodyba ir Nidos katalikų bažnyčia. Čia ir Urbo kalnas su garsiuoju Švyturiu. Pasirinkę poilsio namus „Nidos gaiva“ galėsite mėgautis ir ranka pasiekiamu unikalios gamtos grožiu – Kuršių marios vos už 100 metrų nuo poilsio namų, o Baltijos jūra arčiau nei už kilometro. Tiesa, ir mėgstantys gerą maistą apsidžiaugs pasirinkę tokį nuomos Nidoje variantą, nes kavinė „Pastogė“ ir svečių mėgstamiausias restoranas „Kuršis“ – čia pat. Taigi jeigu norite pamatyti kuo daugiau Nidos grožio, aplankyti kuo daugiau vertingų objektų, rinkitės tokią apgyvendinimo vietą, kurios lokacija būtų patogi. O jeigu norėsite aplankyti dar ir kitus, šalia esančius miestelius, galėsite pasinaudoti dviračių nuomos paslauga ir laiką praleisti dar turiningiau.

Gera kaina ir greita rezervacija

Nuoma Nidoje, jeigu jos ieškoma paskutinę minutę, gali ne itin maloniai nustebinti, nes kainos dėl padidėjusios paklausos paprastai būna išaugusios, ypač šiltuoju metų laiku. Tačiau to galima išvengti – nuoma Nidoje pasidomėjus ir pasirūpinus iš anksto. Poilsio namų „Nidos gaiva“ įkūrėjas Ričardas Petrikauskas ragina nedelsti ir atostogas planuoti iš anksto, nes kuo anksčiau rezervuojama viešnagė, tuo didesnė tikimybė, kad kambarių nuomos kaina bus mažesnė. Be to, rezervuodami viešnagę iš anksto, galėsite rinktis iš tų kambarių variantų, kurie jums labiausiai tinka ir patinka. Reikėtų žinoti, kad nuoma Nidoje yra paklausi visais metų laikais. O jeigu jau apsisprendėte ir žinote, kokius kambarius – vienviečius, dviviečius, keturviečius ar šeimos numerius (apartamentus) – norėsite rezervuoti, tai galite padaryti jums patogiu būdu, t. y. el. paštu nidos@gaiva.lt, telefonu +3706 3312 222 arba pateikdami užklausą internetu www.nidos-gaiva.lt. Atsakymą gausite labai greitai!

Poilsio namų „Nidos gaiva“ siūloma nuoma Nidoje išskirtinė ne tik patogumu, bet ir kokybišku aptarnavimu. Šių poilsio namų šeimininkai yra pasirengę pasirūpinti kiekvienu savo svečiu – atsakyti į visus rūpimus klausimus, patarti, rekomenduoti ar pasiūlyti, ką veikti Nidoje ir kaip susikurti geriausias atostogas.