PLAUKŲ KONDICIONIERIUS. KAIP PASIRINKTI TINKAMĄ SAVO PLAUKAMS?

pagal | 2023 15 gegužės

Pagrindinė plaukų kondicionieriaus paskirtis yra “uždaryti” plauko žvynelį po plovimo šampūnu. Kadangi plaunant šampūnu plauko žvynelis yra “atveriamas”, kondicionieriaus pagalba plauko nebegali paveikti aplinkos veiksniai (saulė, kitos plaukų priežiūros priemonės, cheminiai produktai, formavimo prietaisų naudojimas). 

Nesvarbu kokį plaukų kondicionierių rinksitės, svarbu, kad jis būtų kasdienio naudojimo, kuo natūralesnės sudėties (su natūraliais aliejais, augaliniais ekstraktais, natūraliomis veikliosiomis medžiagomis) ir sudėtyje neturėtų parabenų bei sulfatų.

PLAUKŲ KONDICIONIERIAUS RŪŠYS

Kadangi plaukų priežiūros priemonės dažniausiai turi visą liniją produktų (šampūnas, kondicionierius, kaukė, serumas ir pan.) tai ir kondicionieriai gali būti skirti besipučiančiam plaukui, maitinantys, suteikiantys apimties, taip pat skirti dažytiems plaukams. Geriausi rezultatai pasiekiami kai šampūnas ir kondicionierius naudojami iš tos pačios https://nudemoon.lt/ linijos.

PLAUKŲ KONDICIONIERIUS NAUDOJIMAS

Dažnai tenka išgirsti nuomones, kad kondicionieriaus naudojimas nėra būtinas. Tačiau tai netiesa! Kondicionieriaus svarba yra tokia pati kaip ir kitų plaukų priežiūros priemonių – šampūno, kaukės, apsaugos nuo karščio ir t.t. 

Svarbu atkreipti dėmesį į kondicionieriaus naudojimą. Dažnu atveju kondicionierius naudojamas ant šlapių, varvančių plaukų, tačiau tokiu atveju kondicionierius nebus naudingas ir neatliks savo “funkcijos”, kadangi didžioji jo dalis nubėgs kartu su pertekliniu vandeniu. Prieš naudojant kondicionierių privaloma plaukus nusausinti rankšluosčiu! Kondicionierius laikomas 2-5 minutes, poto nuskalaujamas gausiu kiekiu vandens. 

Sveikų plaukų rutina privalo būti pastovi ir taisyklinga!