Tinkamiausias laikas, kada lankytis pas šeimos psichologą

pagal | 2023 27 lapkričio

Kadangi daugelio gyvenimai yra pakankamai intensyvūs, ne vienas kiekvieną dieną turime tam tikrus įsipareigojimus, susidarę grafikus, kad būtų galima visas užduotis atlikti kaip įmanoma greičiau, nieko nepamiršti ir panašiai. Labai dažnu atveju užsisukę darbuose pamirštame vieną dalyką, tai yra šeimą ir santykiai ir tokiems dalykams yra skiriamas pakankamai mažas dėmesys, o to pasekoje prasideda kitos problemos, tai yra įvairios krizės ir kitos panašios problemos. Tad jeigu pradedama jausti, kad nutinka tokia problema, nereikia laukti ir kreiptis į šeimos psichologą kaip įmanoma greičiau. Šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau, kada suprasti ir kada yra pats laikas kreiptis į šeimos psichologą.

Problemas spręskite kaip įmanoma greičiau

Niekada nereikėtų laukti, kol bet kokia problema taps nebe pakeliama ir su ja gyventi nebebus įmanoma. Kuo anksčiau su tuo pradėsite tvarkytis, tuo lengviau bus viską išgyventi ir taip galėsite kur kas lengviau grįžti į senas vėžias. Ypač tokias problemas reikia spręsti greitai, kuomet jos atsiranda tarp dviejų žmonių, nes negali žinoti, kada vienas ar kitas viską mes ir pasuks kitu keliu. Tad šeimos psichologas vilniuje gali padėti susitvarkyti su tokio tipo problemomis, tik svarbu jas per daug neužlaikyti ir kai jau matote, kad artėja netinkamas periodas, reikia kreiptis pagalbos.

Verta žinoti, kad pas tam tikrus šeimos specialistus eilės gali būti kiek ilgesnės

Kuomet jau suprasite, kad porų psichoterapija yra reikalinga, ne tik reikia skirti pakankamai laiko išsirinkti kaip įmanoma geresnį specialistą, bet ir žinoti, kad pas jį eilės gali būti pakankamai ilgos, tad vien jau užsirašius reikės laukti nemažai. Tad tai yra dar vienas argumentas, kodėl tokių problemų negalima taip ilgai užlaikyti, nes kuomet suprasite, kad pagalba reikalinga, gali būti taip, kad reikės laukti, o tai naudos tikrai nepriduos.

Niekada negalvokite, gal užteks tik kelių kartų apsilankyti pas specialistą

Dar galima susidurti su tokia nuomone, kad galvojama, jog bus galima apsilankyti vos keliuose seansuose ir santykiai šeimoje pagerės neatpažįstamai, tad ir ilgai lankytis ten nereikės. Tačiau reikia žinoti tai, kad būtinai reikia išvaikščioti visą rekomenduojamą kursą, nors ir atrodys, kad jau yra gana ir daugiau pagalbos nebereikia. Toks rezultatas gali būti trumpalaikis ir vėliau viskas taps taip, kaip ir buvo anksčiau.