Beržo briketai – geriausias pasirinkimas žiemai?

pagal | 2023 17 spalio

Žiemos sezonas jau ne už kalnų, tad natūralu, jog vis daugiau žmonių pradeda ne tik ieškoti šiltų drabužių spintose, bet ir rūpintis šildymu. Tie, kurie rūpinasi šildymu patys, greičiausiai jau ieško briketų. Visgi, kokius pasirinkti žiemai? Galima pastebėti, jog beržo briketai – vienas dažniausių pasirinkimų. Todėl nenuostabu, jog kai kurie būtent beržo briketus laiko pačiais geriausiais. Ir tikrai galima pastebėti, jog jų ne tik kaina yra palanki pirkėjams, bet ir kokybė. Tad beržo briketai tikrai yra puikus pasirinkimas visiems. Dar geriau tai, jog beržo briketai yra populiarūs, todėl juos galima rasti bet kurioje pjuvenų briketų parduotuvėje.

Kokios alternatyvos?

Pjuvenų briketai gali būti labai įvairūs, tad beržo briketai nėra vienintelis pasirinkimas. Galima pasirinkti kietmedžio, mišrios medienos briketus ir t.t. Visgi nuo to, kokios medienos briketus pasirinksite, priklauso ir briketų kokybė bei naudojimas. Tad rinktis reikėtų atidžiai ir nepamiršti, jog svarbiausia, kad briketus naudoti būtų patogu. Jei norite sutaupyti, galite pirkti internetu ir ieškoti mažesnių kainų, tačiau jokiu būdu netaupykite pasirinkę prastesnę medieną. Deja, tai nepadės nei sutaupyti, nei šiltai gyventi žiemos metu.

Kiek kainuoja medžio pjuvenų briketai?

Kokios medžio pjuvenų briketų kainos atsakyti sudėtinga, kadangi kaina priklauso ne tik nuo to, kokį medį pasirinksite, bet ir kiekį, kurį užsakysite. Visgi galima pastebėti, jog pjuvenų briketai įprastai yra parduodami didesniais kiekiais, tad jų kainos yra gana didesnės. Neretai mokėti tenka apie kelis šimtus, dažniausiai kaina svyruoja apie 250-300 eurų. Kai kuriais atvejais medžio pjuvenų briketai gali kainuoti ir brangiau. Tad kaina tikrai gali būti įvairi. Visgi reikia nepamiršti, kad taupyti perkant pjuvenų briketus neverta. Pasirinkę nekokybiškus pjuvenų briketus, neturėsite galimybės žiemos metu gyventi šiltai. Tad ne sutaupysite pinigus, o tiesiog juos išmesite. Verčiau rinkitės kokybiškus medžio pjuvenų briketus ir žiemos sezoną sutikite jau pasiruošę šalčiams. Taip pat nepamirškite, jog pirkti verta internetu, kur kainos tikrai gerokai mažesnės.