Kada reikalinga techninė pagalba kelyje?

pagal | 2022 16 birželio

Net ir labai atidžiai pasiruošus ilgai kelionei, vis tiek gali tekti susidurti su tam tikrais nemalonumais. Nežinote, ar kelionės metu nepasitaikys koks nors stiklas, kuris pradurs jūsų padangą. Taip pat negalite žinoti, kada jūsų automobilyje atsiras tam tikri gedimai. Todėl kiekvieną kartą, kai išsiruošite į kelionę, turite pagriebti ne tik atsarginę padangą, bet ir techninės pagalbos kelyje kontaktus. Techninė pagalba kelyje gali būti reikalinga labai skirtingais atvejais. Dažniausiai ji kviečiama tam, kad atliktų nedideles korekcijas automobilyje ir būtų galima tęsti kelionę. Tai gali būti padangos pakeitimas, benzino atvežimas ir panašiai. Tam tikrais atvejais gedimai gali būti sudėtingesnis. Tuomet tenka keliauti iki artimiausio serviso. Džiugi žinia ta, jog techninė pagalba ne tik nuveš jūsų automobilį iki serviso, bet ir jus parveš namo, jeigu reikės.

Ar techninę pagalbą apmoka draudimas?

Techninė pagalba kelyje kainuoja skirtingai. Kaina priklauso ne tik nuo gedimo, bet ir to, kiek kilometrų teks važiuoti meistrams iki jūsų. Tam tikrais atvejais dalį arba visą sumą gali padengti draudimas. Jeigu šis gedimas atsirado dėl tam tikro autoįvykio. Neretai techninė pagalba kviečiama tuomet, kai įvyksta nedidelis autoįvykis ir automobilis nebeužsiveda, todėl reikia pagalbos. Tačiau dažniausiai galima pastebėti, jog techninę pagalbą tenka apmokėti patiems. Tiesiog dažniausiai ji kviečiama tam, kad būtų pakeista padanga ar atliktas nedidelis automobilio sutvarkymas. To draudimas dažniausiai nepadengia.

Ar paslaugos teikiamos visą parą?

Nesvarbu, ar išsiruošite į kelionę savaitgalį, ar darbo dienomis, naktį ar dieną, techninė pagalba bet kada atvyks į pagalbą. Daugelis servisų teikia paslaugas visą parą, todėl jaudintis dėl to nereikia. Jeigu naktį prireiks pagalbos, galėsite iškviesti techninę pagalbą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad ne visi autoservisai teikia paslaugas visą parą. Todėl pasidomėkite, ar jūsų pasirinktas autoservisas galės suteikti pagalbą bet kuriuo paros metu, jeigu ne, tuomet pasiruoškite kelių autoservisų kontaktus.