Kaip pasirinkti dildo?

pagal | 2022 18 birželio

Sekso niekada nebus per daug, kadangi tai yra gyvenimui malonumo daugiau suteikiantis ir tuo pačiu gyvenimą gražinantis dalykas. Tiesa, kai nėra su kuo užsiimti seksu – visada galima mėgautis masturbacija.

O žaidimams su savimi geras pagalbininkas yra dildo. Tiesa, mėgstamas ne tik moterų, tačiau ir vyrų, kurie vis liberaliau žiūri į pramogas lovoje.

Žinoma, šiuo metu dildo pasiūla yra tokia plati, kad ne visada paprasta rasti tą, kuri labiausiai tinka, neišbandžius daugelio galimybių.

Pateiksime kelias gaires, kurios galbūt kiek pagreitins paieškas.

  • Matmenys. Pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti matmenims, kadangi jie labai dažnai yra esminis rodiklis, kuris lemia – kuris dildo Jums labiausiai tinka. O galite rasti tiek labai didelius, tiek labai mažus. Kurie labiausiai patinka Jums? Dažniausiai tai suprasti pavyks tik išbandžius kuo daugiau variantų.
  • Medžiaga. Taip pat siūlome nepamiršti, kad dilo yra gaminami ir iš labai įvairios medžiagos. Nuo silikono, kuris yra dažniausiai pasirenkamas, iki kitų medžiagų, kurios galbūt suteikia kiek daugiau natūralumo. Žinoma, nuo medžiagos dažniausiai kinta ir kaina.
  • Paskirtis. Taip pat reikia suprasti, kad dildo yra skirti ne tik vaginaliniai stimuliacijai. Kai kurie yra skirti būtent G taškui, o kiti – analiniams žaidimams.
  • Spalva. O norisi tokios, kuris atrodo kaip natūralus penkis, ar Jums labiausiai patinka ryškus, kuris traukia akis? rasti tinkamiausią nebus
  • Kas naudoja. Pasikartosime, kad jie yra skirti ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyra Šis aspektas dažniausiai susiaurina paieškas. Žinoma, pasiūla moterims yra kur kas platesnis.
  • Gamintojas. Galiausiai, rinktis siūlome ir pagal gamintojus. Galima internete skaityti kitų žmonių komentarus ir taip ieškoti varianto, kuris geriausiai atitinka poreikius ir tuo pačiu garantuoja kokybę, kuri labiausiai tinkama ir kuria bus galima mėgautis labai ilgai.

Kuo daugiau smulkmenų bus palyginta – tuo tikresnis galite būti, kad rasite variantą, kuris Jums labiausiai tinka. O įsigijus, žinoma, reikia ir kuo dažniau naudoti, kadangi tai leis mėgautis malonumais, kurie yra atveria kiekvienam ir kiekvienai, kurie tikisi pajusti daugiau.