Kaip išsirinkti rankinę bet kokiam sezonui?

pagal | 2023 20 sausio

Kaip išsirinkti rankinę visiems sezonams

Odinės rankinės  gali būti brangios, o pirkti naują kiekvienam sezonui kai kurioms moterims nėra išeitis. Jei norite sutaupyti pinigų, galite rasti universalią tokio stiliaus ir spalvos rankinę, kurią galėsite nešiotis ištisus metus.

Zomša ir oda puikiai tinka žiemai

Rinkitės rankinę iš medžiagos, tinkančios visiems metų laikams. Zomša ir oda yra sunkesnės ir dažniausiai asocijuojasi su žiema, tačiau pavasarį galite nešiotis spalvotą zomšinę ar odinę rankinę. Šios rankinės gali būti dėvimos dieną ar vakare, kasdienėje ar oficialioje aplinkoje. Medvilnė yra lengva ir yra puikus pasirinkimas pavasariui. Medvilninį rankinuką galima nešiotis ir žiemą. Neperšlampama medžiaga bus apsaugota nuo sniego. Jei norite, kad rankinė būtų nešiojama visus metus, rinkitės neutralią spalvą, pavyzdžiui, juodą, rudą, pilką ar mėlyną. Juos galima nešioti su įvairių spalvų drabužiais. Balta spalva puikiai dera su šviesiais pavasario ir vasaros drabužiais ir atrodo žiemiškai šaltam orui. Nusprendę, kokios medžiagos, spalvos ir rašto norite savo rankinei, turite išsirinkti tokią, kurios dydis būtų tinkamas naudoti visus metus. Apsvarstykite, ar rankinę naudosite ypatingomis progomis, pavyzdžiui, šventiniuose vakarėliuose ir vestuvėse, ir kiek vietos reikės neštis būtiniausius daiktus.

Rankinė turi jums tikti prie bet kokios aprangos ir bet kokiai progai

Kaip ir bet kuris kitas madingas aksesuaras, krepšiai ir piniginės suteikia aprangai toną, todėl juos reikia rinktis pagal progą. Pavyzdžiui, vakarinės suknelės nederinsime prie didelio krepšio. Be to, būtų juokinga prie klasikinės suknelės nešioti voko tipo mažą maišelį. Dar svarbiau atkreipti dėmesį į smulkmenas, ypač jei rankines renkatės pirkti internetinėje parduotuvėje. Šia prasme rekomenduojame pirkti iš specializuotų svetainių su kokybiškais produktais.

Kaip išsirinkti krepšį: tinkamo dydžio

Perkant moteriškus krepšius ir rankines dydis yra svarbus klausimas. Paklauskite savęs: ką aš nešiosiu šiame krepšyje? Jei atsakymas yra mažas nešiojamas kompiuteris, knygos ir daug dokumentų, didelė atvira rankinė yra būtent tai, ko jums reikia. Rinkitės klasikinį modelį – su keliais skyreliais viduje, kad galėtumėte neštis kasdienius reikmenis, taip pat idealu jei prie jos yra dirželis.