Svarbiausi vonios aksesuarai

pagal | 2023 22 vasario

Nesvarbu, ar statote naujus namus, ar tiesiog atnaujinate vonios kambarį, vonios reikmenys yra būtini. Nors jie yra daug mažiau svarbūs nei plytelės, praustuvas, vonia ar dušas, jie atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį suteikiant „apdailą“. Be to, vonios reikmenys yra greitas ir prieinamas būdas atnaujinti esamą vonios kambarį. Pateikiame keletą vonios aksesuarų, be kurių vonioje neapsietume.

Tualetinio popieriaus laikiklis

Dėl palaidų tualetinio popieriaus ritinių net geriausi vonios kambariai gali atrodyti nešvarūs ir netvarkingi. Todėl tualetinio popieriaus laikiklis yra būtinas kiekvienam vonios kambariui. Galimi įvairių stilių tualetinio popieriaus laikikliai, kurie taip pat gali suteikti vonios kambariui puikų prisilietimą.

Veidrodis

Nė vienas vonios kambarys neapsieina be veidrodžio, o jei jo dar nenusipirkote, padarykite tai nedelsdami. Vonios kambario veidrodžiai yra įvairių stilių – nuo mažų padidinamų veidrodžių iki didelio dydžio veidrodžių. Paprastai dauguma namų savininkų vonios veidrodžius deda virš savo kosmetinės arba naudoja veidrodines spinteles. Galite pasirinkti bet kokį stilių, atsižvelgdami į savo vonios kambario dekorą ir naudojimo reikalavimus.

Sandėliavimo spinta

Vonios kambariuose reikia daug vietos kosmetikai, vonios reikmenims ir valymo priemonėms laikyti. Be to, jei jūsų šeima auga, laikui bėgant jums prireiks daugiau vietos spintoje. Nepamirškite ir  vietos laikyti vonios rankšluosčiams. Prieš pirkdami sandėliavimo baldus, gerai apgalvokite kokio dydžio jums jų reikia. Per mažai vietos turintys baldai, jums nepasitarnaus, kadangi negalėsite sutalpinti visų jums reikiamų daiktų vonioje.

Dantų šepetėlio ir rankšluosčių laikikliai

Jūsų kosmetinė gali būti sutvarkyta dantų šepetėlio laikiklio pagalba. Nors dantų šepetėlių laikikliai užtikrina higieną, jie taip pat gali suteikti gudrumo bendram interjerui.  Naudodami dantų šepetėlių laikiklius visada turėtumėte pasirinkti tai, kas atrodo prašmatniai ir yra lengvai valoma. Rankšluosčių laikikliai yra dar vienas būtinas vonios kambarys, kuris padeda išlaikyti jūsų vonios kambarį tvarkingą ir, žinoma, padeda išdžiovinti rankšluosčius. Taip pat galite apsvarstyti rankšluosčių žiedus, skirtus mažesnio dydžio rankšluosčiams. Kiekvienas iš jų paprastai yra šalia dušo / vonios zonos ir šalia kriauklės, kad būtų patogiau valyti kūną ar rankas. Labai svarbu pabrėžti, kad gali būti uždari  laikikliai ir atviri.