Kokį puodą pasirinkti maisto gaminimui žygyje?

pagal | 2022 16 vasario

Atlikdami keletą paprastų, bet gyvybiškai svarbių užduočių, mūsų pasirinktas puodas kuprinėje yra vienas dalykas, apie kurį dažnai pagalvojame norėdami keliauti į žygį, ypač jei norite į puodą susikrauti visą virimo rinkinį. Virimo puodas tarnauja kaip indas, kuriame galime ruošti savo užmiesčio patiekalus ir prireikus pašildyti ar net dezinfekuoti vandenį – ir nepaisant to, kad jis toks paprastas daiktas, jį nėra lengva pasirinkti. Tiesą sakant, jei į užmiestį būtų leista pasiimti tik keletą įrankių, geras puodas atsidurtų šalia sąrašo viršaus.

Galite nusipirkti visą viryklę arba virtuvės reikmenis po vieną.

Įvairios parduotuvės siūlo puodų, keptuvių ir dangčių rinkinių, skirtų susidėti viską kompaktiškai. Kai kuriuose gaminiuose yra priedų, tokių kaip puodeliai, puodeliai ar lėkštės, kurios yra puoduose. Atskiros detalės suteikia jums laisvę susikurti rinkinį tiksliai taip, kaip norite. Šis metodas gali būti netinkamas, jei norite sutaupyti svorio, kai keliaujate su kuprine. Tačiau tai puikus būdas įvairinti virtuvės reikmenų kolekciją.

Susirūpinimas dėl virtuvės reikmenų saugos

Aliuminis: kai kurie žmonės klausia, ar aliuminio indų naudojimas yra nesveika. Remiantis Nacionalinių sveikatos institutų, Maisto ir vaistų administracijos bei Londone įsikūrusios Alzheimerio draugijos ataskaitomis, naudojant aliumininius puodus, keptuves ar keptuves, nėra jokios rizikos sveikatai. Alzheimerio draugija teigia: „Nėra įtikinamų medicininių ar mokslinių įrodymų apie ryšį tarp aliuminio ir Alzheimerio ligos“. Nerekomenduojama virti lapinių žalumynų ar žiedinių kopūstų aliuminio induose, nes tai gali turėti įtakos skoniui ir išvaizdai.

Nelipnios dangos: virtuvės indai, padengti maistiniu fluoropolimeru PTFE, gali išskirti toksiškus dūmus, jei jie stipriai perkaista. Įkvėpus šių garų žmonėms gali atsirasti į gripą panašių simptomų, be to, žinoma, kad jie žudo naminius paukščius.

Ketaus puodų kaina įvairi, tad kainas galite pažiūrėti paspaudę ant nuorodos.