Kokį toniką rinktis sausai odai?

pagal | 2022 28 kovo

Veido tonikos sudėtis yra skirtinga, ji gali būti skirtas: riebiai, mišriai, sausai ir jautriai odai. Sausai odai reiktų rinktis toniką, kuris ramina, drėkina ir minkština odą, o savo sudėtyje turėti alavijo, ramunėlių, medetkų, vengti tonikų, kurie savo sudėtyje turi alkoholio. Shopmesoderma. eu

Kaip naudoti veido toniką?

Nuprausus veidą vandeniu ir prausikliu, reiktų švelniai suvilgyti su tonika, pamasažuoti veidą ir kaklo sritį, tuomet nusivalys likę nešvarumai ir oda bus  paruošta kremo tepimui. Švariai nuvalytą ir su toniku sudrėkinta oda geriau įsisavins veido kremo veikliasias medžiagas. Toniką reikia naudoti ryte ir vakare. Jeigu pastoviai veido odos valymui bus naudojamas: valiklis, prausiklis, tonikas ir veido kremas, jūsų oda  bus pamaitinta ir žvilgės.

Kokie tonikai tinka mišriai veido odai?

Mišriai veido odai tinka tonikai, kurių sudėtyje yra levandų, alijošiaus, vitamino C svarbu, kad oda būtų gaivinama ir drėkinama. Mišriai odai netinka tonikai, kurie skirti riebiai odai.

Kokie tonikai tinka riebiai odai?

Riebiai veido odai, tonikai savo sudėtyje gali turėti alkoholio, arbatmedžio, alijošiaus. Alkoholis sutraukia poras ir naikina bakterijas.

Kaip vasarą nuo UV spindulių apsaugoti veido odą?

Vasarą saulė odai suteikia dailų atspalvį, tačiau daro ir neigiamą poveikį. Dėl nuolatinio kūno prakaitavimo, oda netenka drėgmės, atsiranda pigmentinių dėmių. Sausos odos savininkėms patariamas  odos valymas ir tonizavimas naudojant subalansuotą pienelį, kuriuo sudėtyje yra medetkų ir dumblių, nes dumbliai drėkina, o medetkų ekstraktas odą atpalaiduoja. Veido odą pieneliu reikalinga valyti rytais ir vakarais, o veido kaukes naudoti tokias, kurių sudėtyje yra  braškių ir molio ekstrakto, nes jos surenka visus odos nešvarumus ir oda tampa pamaitinta ir švytinti. Vasarą ypač reikalingas drėkinimas, tiks priemonės, kurių sudėtyje yra hialurono rūgšties, dumblių ir peptidų, taip pat maitinantis kremas su vitaminu A. Riebios odos savininkėms, vasarą užsikemša poros ir dauginasi įvairūs mikroorganizmai, gali atsirasti inkštirų ir spuogų. Šiuo atveju patariama naudoti valantį gelį, jis nedžiovina odos ir palaiko drėgmės balansą.