Vonios interjeras, populiarios tendencijos

pagal | 2022 28 kovo

Vonos kambario erdvėje vis rečiau naudojamos baltos plytelės ir poliruota keramika, jų vieta užima įdomesnių geometrinių figūrų, modernios, ryškesnių spalvų plytelės. Turint nedidelį vonios kambarį, taip pat galima sukurti išskirtinę ir labai patogią aplinką. Įrengiant mažą vonios kambarį, mažiau reikės ir medžiagų, todėl galėsite sau leisti naudoti prabangesnius dekoro elementus. Norint išvengti nuobodžios aplinkos, plyteles ir dekoro elementus galima rinktis tamsių ir ryškių atspalvių, prie kurių būtų derinama vonia. Jeigu vonios patalpa didesnė, tuomet galima pagalvoti apie patogų pufą ar makiažo staliuką, apie minkštus vonios kilimėlius, apie prašmatnų šviestuvą, nes būtent vonioje  galima  pasimėgauti atsipalaiduojančiomis maudynėmis, kambaryje stovinti masažinė vonia ar dušas, įgaus  visiškai  kitokią prasmę. Interjere dominuojanti mediena, marmuras, auksiniai elementai puoš sienas, baldus ir sukurs kontrastingą, tačiau žavią aplinką. Vonios erdvė gali būti puošiama žaliais augalais, o kambario apdailoje dominuojanti žalia spalva, taip pat madingi ir žemės atspalviai, metalai, varis, žalvaris turintis aukso atspalvį, leis sukurti jaukesnę aplinką. Kuriant vonios interjerą pirmiausia turėtumet patys patogiai ir komfortiškai jaustis.

Higieninis popierius

Higieninio popieriaus asortimentą sudaro: tualetinis popierius, ruloniniai rankšluosčiai, rankšluostinės servetėlės, pramoniniai rankšluosčiai, stalo servetėlės shop.manjana.lt

Tualetinio popieriaus laikikliai

Tualetinio popieriaus laikikliai yra skirti tam, kad laikytų popierių, jie praktiški ir stilingi, įvairių formų ir medžiagų ir būtinas vonios kambario ir tualeto  aksesuaras, kurį galima priderinti prie vonios kambario  interjero.

Kaip išsirinkti tualetinio popieriaus laikiklį?

Tualetinio kambario laikikliai yra skirtingų tipų, sieninis tipas-  prie sienos tvirtinami tualetinio popieriaus laikikliai, vieni modeliai turi specialius dangtelius, kiti turi cilindro formą, kuriame telpa net keli ritinėliai popieriaus. Kitas tipas- pastatomi tualetinio popieriaus laikikliai, jie turi kotą ir ant jo telpa keli ritinėliai popieriaus. Laikikliai gali būti mediniai arba pagaminti iš nerūdijančio plieno, pasižymintis ilgaamžiškumu, taip pat gaminami iš plastiko, jie lengvi, tačiau nėra tokie patvarūs. Tualetinio popieriaus laikiklis yra būtinas ir naudingas aksesuaras, jis gali būti ne tik praktiškas, bet ir stilingas.