Kokią naudą nagams teikia gelinis lakas?

pagal | 2022 25 kovo

Nagai, nagučiai. Juos šiandien labai lengva ir paprasta prižiūrėti bei puoselėti, nes tam skirtų priemonių tiek daug! Vienas didžiausių pasirinkimų lietuviškoje svetainėje yra groziobaze.lt. Jei dar nesate atradę šios svetainės – suskubkite. Čia visada geros kainos ir greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Išsirinktas kokybiškas gelinis lakas Jums leis pasidaryti ilgalaikį manikiūrą namuose ir džiaugtis jo rezultatais ne vieną savaitę. Taip pat galite susikurti ritualą, kurio metu palepinsite savo rankas, o rezultatu būsite patenkinta ne tik Jūs, bet jį matys ir aplinkiniai. Nebereikės slėpti rankų, jei nespėjote laiku susitvarkyti nagų.

Ilgalaikio gelinio lakavimo nauda yra akivaizda. Be estetinio grožio, turėsite tvarkingus nagus, džiuginančius keletą savaičių. Gelinis lakas gali padėti apsaugoti nagus nuo skilinėjimo, lūžinėjimo ar kitokių pažeidimų. Šiuo laku nago paviršius galite dengti tiek rankoms, tiek ir kojoms. Ilgalaikis gelinis lakavimas – tai praktiškas ir gražus manikiūras bei pedikiūras be didesnių rūpesčių. Svarbu išsirinkti tinkamas kokybiškas priemones iš patiko pardavėjo. Mes rekomenduojame groziobaze.lt

Be jau aprašytos nagų nelūžinėjimo ir netrūkinėjimo naudos galima paminėti ir tai, kad gelinis lakas yra priemonė, su kuria labai lengva dirbti. Jis greitai išdžiūsta ir nesitepa. Vienas malonumas su juo lakuoti nagučius! Jei dar nesate šios procedūros išbandę, dabar, saulutei vis skaisčiau šviečiant – kviečiame pamėginti vien tam, kad džiaugtumėtės itin ilgai išliekančiu ir nepriekaištingai atrodančiu manikiūru ar pedikiūru. O jei nusibodo įprastinis lakas, kuris vis lupinėjasi, galime Jus pradžiuginti – gelinis lakas nesilupinėja! Ar gali būti geriau?

Taigi vien nusipirkti gelinio lako neužteks, kad atliktumėte ilgalaikį, arba kitaip vadinamą gelinį, lakavimą. Šio metodo metu nagai yra padengiami gelio sluoksniu bent du kartus prieš tai pašiaušus bei nuriebalinus nago plokštelės paviršių ir jį padengus pagrindu, skirtu geliniam lakui. Po to nagai per porą minučių išdžiovinami po ultravioletinių spindulių lempa arba per 30 sekundžių išdžiovinami po LED lempa. Tad bus verta pagalvoti apie specialios lempos įsigijimą, kadangi pačiai pasidaryti gelinį manikiūrą nėra sunku, o namuose tai daryti yra kur kas pigiau nei salone.