Ratlankiai ir vasarinės padangos: ar tai tikrai patikimas variantas Jūsų automobiliui

pagal | 2022 24 kovo

Išsirinkti tinkamus ratlankius ir padangas nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jeigu ir Jūs svarstote rinktis naujas vasarines padangas, atsižvelkite į kelis veiksnius. Kokie jie?

Vasarinės padangos užtikrina geresnį reagavimą, valdymą, greitį, stabdymą ir sukibimą su keliu vasariškomis oro sąlygomis. Palyginti su visiems sezonams pritaikytomis universaliomis padangomis, vasarinės padangos užtikrina našesnį transporto priemonių valdymą ir didesnį efektyvumą.

Štai ką būtina žinoti renkantis bet kokias padangas:

  • Įvertinkite savo aplinką. Svarstydami tarp vasarinių ir universalių padangų, atsižvelkite į savo vairavimo sąlygas, klimatą, kuriame gyvenate, ir eksploatacinių savybių poreikius. Lietuvos klimatas gana permainingas, todėl vasarinės padangos geriausiai tinka nuo pavasario iki rudens vidurio.
  • Ratlankiai ir padangos turėtų būti vienodo tipo. Geriausia, kad visos jūsų automobilio padangos būtų to paties tipo – pavyzdžiui, žieminės, vasarinės, vasarinės ir t.t.
  • Atkreipkite dėmesį į gamintojo reikalavimus. Jūsų transporto priemonės padangos turi atitikti gamintojo rekomenduojamą dydį, greičio indeksą, keliamąją galią, taip pat bet kokios kitos rekomenduojamos specifikacijos.

Vasarinės padangos ir ratlankiai pasižymi eile privalumų. Jų dėka, galite būti ramūs dėl saugumo ir stabilumo kelyje šiltaisiais metų mėnesiais. Tiek lygus, tiek vingiuotas kelias kokybiškoms vasarinėms padangoms nėra iššūkis. Jos dar labiau pagerina našaus automobilio valdymą. Eksploatacinės vasarinės padangos ir visus saugumo standartus atitinkantys ratlankiai pastebimai pagerina greitį ir padidina posūkių ir stabdymo įgūdžius.

Turint omenyje lietuviškus orus, lietingą, permainingą klimatą, svarbu ir tai, kad kokybiškos vasarinės padangos užtikrina stabilų automobilio valdymą net šlapiame kelyje. Šlapi keliai vairuotojams visada yra iššūkis, nes vairuojant padidėja tikimybė prarasti kontrolę. Kokybiškos, eksploatacinės vasarinės padangos turi integruotus unikalius protektorius, kurie yra atsparūs vandeniui ir neutralizuoja jo poveikį padangų darbui. Žinoma, saugaus vairavimo praktika nepakeičia, kad ir kokios būtų kelio sąlygos, taigi, vairuojant būtina likti atsargiems ir dėmesingiems.

 

Kokybiški ratlankiai ir vasarinės padangos yra ekonomiškas, tačiau patikimas sprendimas šiltaisiais metų mėnesiais. Tai saugumo ir stabilumo garantas Jūsų automobiliui. Įsitikinkite patys!