Kokias priemones rinktis dezinfekuojant namų aplinką?

pagal | 2022 22 kovo

Dezinfekcija – tai būdas sunaikinti aplinkoje ir ant įvairių paviršių esančias bakterijas ir virusus. Vienose šalyse šis dezinfekcijos būdas paplitęs jau keletą dešimtmečių, tačiau kitose šalyse išpopuliarėjo tik prieš kelis metus, kai pasaulyje išplito pandemija – „covid 19“. Mokslininkai ir visi gydytojai teigė, kad dabar svarbios visos apsisaugojimo priemonės, o ypač dezinfekcinės.

Internetinėje svetainėje: https://www.moulin.lt/namams/valymo-priemones.html , gausu dezinfekcinių priemonių ir ne tik. Čia galite rasti gausų buitinės chemijos valymo priemonių Jūsų namams, ir įvairių kokybiškų valiklių įvairiems paviršiams. Šios priemonės pagamintos Vokietijoje, na, o ši šalis pasižymi kokybiškų produktų gamyba. Prekių kainos visiems prieinamos, taigi galite drąsiai išbandyti Jums dar nebandytas priemones, ir pajausti šių priemonių valymo privalomumus.

Dezinfekcinių priemonių pasirinkimas gausus, na o svarbiausia jos kokybiškos. Daugelis šio gaminio sudedamųjų dalių iš ekologiškų medžiagų, kurios dar nuo seno buvo naudojamos mūsų namuose mūsų mamų ir močiučių.

Dezinfekuojant namus, verta nepamiršti dezinfekuoti labiausiai liečiamų paviršių, tokių kaip durų rankenos, šviesos įjungimo mygtukai, durų skambutis, laiptinės laiptų turėklai, televizoriaus pultelis ir t.t. Visi šie paviršiai liečiami visų kas dieną, ir ant jų lieka mūsų „parsineštos bakterijos“, kurias gali panaikinti tik specialios dezinfekuojančios priemonės, kurių sudėtyje yra spiritas ir kitos valomosios medžiagos. Susitvarkius ir išsivalius namus, būtina juos išvėdinti, vėsus oras, taip pat bakterijų žudikas, taigi, ko nepavyko nužudyti dezinfekuojant, pavyks nužudyti su vėsiu oru.

Verta paminėti, kad dezinfekuoti būtina, ne tik Jūsų gyvenamąsias patalpas, tačiau ir Jūsų bei kaimynų bendro naudojimo patalpas, tokias kaip laiptines ir rūsius, nes kuo daugiau žmonių jomis naudojasi, tuo didesnė tikimybė, kad šių paviršių yra daugybė virusų ir bakterijų.

Šios valymo priemonės, tikrai padeda išvengti daugybės bakterinių susirgimų, taigi nepamirškite jų įsigyti ir pabandyti naudoti, savo namų aplinkoje, kad pajaustumėte švarą, gaivą ir žinoma, jaustumėtės saugiai Jūsų namų aplinkoje, kad jokie virusai ir bakterijos Jūsų neužklups ir Jūs nesusirgsite baisiomis virusinėmis ligomis. Saugokite save ir artimuosius, švariose ir gaiviose namuose.