Kuo skiriasi sunkios antklodės nuo įprastų antklodžių?

pagal | 2022 26 liepos

Atrasti patogią antklodę nėra lengva užduotis. Deja, bet daugelis antklodžių ne tik nepatogios, bet ir sukelia papildomų problemų, pavyzdžiui, alerginių reakcijų. Neretai tokia situacija susidaro dėl to, kad įprastai antklodės būna iš sintetinių medžiagų, kurios neretai sukelia alergijas. Jeigu norite kokybiško miego, siūlome rinktis sunkias antklodes. Tai naujovė, apie kurią jau daugelis kalba ne vienerius metus. Sunkios antklodės pagamintos iš specialių medžiagų, kurios ne tik nealergizuoja, bet ir ramina. Jos padeda sumažinti stresą ir padeda lengviau užmigti bei palaikyti kokybišką miegą. Jeigu ieškote būdų, kaip greičiau užmigti arba nustoti atsikelti viduryje nakties ir nebeužmigti, turėtumėte rinktis sunkias antklodes, kurios padės ne tik išsimiegoti, bet ir atgauti energiją dienos metu.

Kodėl turėtumėte rinktis sunkią antklodę?

Jeigu siekiate kokybiško miego – tai pagrindinė priežastis, kodėl turėtumėte pirkti sunkią antklodę. Tačiau sunki antklodė padės ne tik tiems, kurie siekia kokybiškai išsimiegoti, bet ir tiems, kurie susiduria su psichikos sutrikimais. Neretai minima, kad sunkią antklodę turėtų išmėginti tie, kurie turi lengvą depresiją, obsesinį kompulsinį sutrikimą ar kitus psichikos sutrikimus, kurie susiję su nerimu. Sunki antklodė ne tik sumažins nerimą, bet ir kitus nurodytų psichikos sutrikimų simptomus.

Ar visiems tinka sunki antklodė?

Sunkios antklodės – idealus pasirinkimas tiems, kurie nori kokybiškai išsimiegoti. Tačiau prieš perkant sunkią antklodę kartais rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Jeigu turite ligų, tokių kaip: širdies ligos, cukrinis diabetas ir kt., turėtumėte susisiekti su gydytoju ir pasitarti, ar sunki antklodė bus tinkamas pasirinkimas. Pasitarti su gydytoju dėl sunkios antklodės pirkimo rekomenduojama nėščioms moterims, kadangi nėra atlikta pakankamai tyrimų, kad būtų įrodyta, kad tai saugu. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog sergant ar laukiantis nėra saugu naudoti sunkią antklodę. Tiesiog, kaip ir minėjome, nebuvo atlikta pakankamai tyrimų, todėl rekomenduojama susisiekti su gydytoju ir pasiteirauti, ar tai saugus pasirinkimas, ar reikėtų ieškoti kito būdo, kaip nusiraminti ir užmigti.