Naudoti telefonai, kur įsigyti už gerą kainą? 

pagal | 2022 17 sausio

Sparčiai tobulėjant technologijoms, skelbimų portaluose ir toliau didėja naudotų mobiliųjų telefonų pasiūla. Jei tik ieškote naudoto išmaniojo telefono, štai keli patarimai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant išmanųjį telefoną.

Telefono išvaizda. Nors mobilusis telefonas naudojamas, nerekomenduojama pirkti prastos išvaizdos įrangos (stiprių įbrėžimų, pažeidimų, lūžių). Išvaizdos defektas dažniausiai atsiranda po kritimo, kuris turės įtakos vidinių telefono komponentų veikimui, jei norite gerų dėvėtų telefonų, užsukite į skelbiu.lt, ieškokite Facebooke.

Telefono funkcija. Prieš pirkdami telefoną įsitikinkite, kad visos jo funkcijos veikia tinkamai. Patikrinkite: fotoaparatą (veikia, fokusavimą, vaizdas darytas be spalvų iškraipymų, vaizdas neatrodo miglotas), blykstę (ar veikia), Wi-Fi ryšį ir, jei įmanoma, nufotografuokite ir prijunkite telefoną arba aptikkite panašų wifi tinklą arba toks pat ryšio stiprumas, bluetooth (arba aptiks įrenginį, ryšio stiprumą), patikrink ar ryšys geras įdėjus mobiliojo kortelę, bandyk kam nors paskambinti – jei telefonas užblokuotas, skambinti neleidžiama ir meta lentelę – „Ne užsiregistruoti internete“ ar kitus panašius įspėjimus. Taip pat pokalbio metu patikrinkite ausinę – jei gerai girdite žmogų, su kuriuo kalbate, būtinai gerai girdėkite, ar mikrofoną girdite įprastai. Liečiamo ekrano jautrumas – pasirinkite kokią nors programą ir palaikykite ilgiau paspaudę ant jos, kol leis tą programėlę judinti (perkelti į kitą vietą), kai leidžia programėlę judinti, su ja vaikščiokite po visą ekraną – tokiu būdu patikrinsite ar nėra nejautrių ar prastai veikiančių ekrano vietų.

Ką verta patikrinti ir prisiminti?

Patartina pirkti mobilųjį telefoną su visais priedais (pakavimo dėžute, dokumentais, pakrovėju, ausinėmis). Ateityje tokius mobiliuosius telefonus bus lengviau parduoti, todėl sumažės ir tikimybė, kad mobilusis telefonas bus pavogtas. Jei parduodate telefoną su dėžute, turite patikrinti, ar sutampa telefono ir dėžutės IMEI numeriai. Telefono IMEI numeris. Patikrinkite, ar telefono ekrane rodomas IMEI numeris sutampa su numeriu ant telefono korpuso ir numeriu telefono dėžutėje, paminėtu anksčiau. Būtinai patikrinkite, ar telefonas neieškomas ar neužblokuotas pagal IMEI numerį, tai galite patikrinti manoimei.lt puslapyje.

Naudoti telefonai dažnai būna pilnai veikiantys, su garantija ir visais reikalingais priedais.