Apple iPhone 13 ekrano keitimo kaina

pagal | 2022 17 sausio

Apple iPhone 13 ekrano keitimo kaina 

Kaip ir ankstesniais metais, šiais metais „Apple“ pristatė naujų telefonų seriją ir labai stengiasi įrodyti, kad jie yra geresni nei pernai. Šiais metais galime naudoti keturis „iPhone 13“ serijos „iPhone“. Nors iš pirmo žvilgsnio jie gali atrodyti panašūs į „iPhone 12“ serijos išmaniuosius telefonus, galite būti tikri, kad įmonė paruošė daug gerų atnaujinimų. 

Dizainas ir ekranas

Tiems, kurie turi iPhone 12 išmanųjį telefoną, dizaino pokyčiai gali pasirodyti ne tokie akivaizdūs, tačiau iš tikrųjų net ir tokiu atveju skirtumas pastebimas. Pirma, matome, kad telefono gale esančios kameros yra išdėstytos įstrižai, o ne vertikaliai. Ekrano išpjova sumažinta maždaug 20%, užtikrinant didesnį sąveikos su srautiniu turiniu laipsnį. Tačiau naudojant tą pačią Ceramic Shield  technologiją užtikrinamas didesnis stiklo atsparumas. Išmanusis turi IP68 atsparumo dulkėms ir vandeniui įvertinimą, o tai reiškia, kad jis gali išgyventi pusvalandį maždaug 6 metrų gylyje. Šio telefono kraštai yra plokštesni ir labiau pasvirę, todėl net 6,1 colio modelį galima lengvai valdyti viena ranka. Galima rinktis iš 5 spalvų: raudonos, vidurnakčio juodos, mėlynos, rožinės ir kreminės. 2532×1170 skiriamoji geba ir „Super Retina XDR OLED“ ekranas užtikrins aiškius ir ryškius vaizdus. Šis ekranas, lyginant su ankstesnių metų modeliu, yra 28 procentais ryškesnis – labiausiai šis skirtumas pasijaučia tuomet, kai telefonu naudojamasi tiesioginėje saulės šviesoje. Papildomų komplimentų nusipelnė ir įspūdingi kontrastai.

Mobiliosios fotografijos entuziastai šiuo telefonu turėtų likti patenkinti

Mobiliosios fotografijos entuziastai šiuo telefonu turėtų likti patenkinti – teigiama, kad ryškūs ir spalvingi vaizdai netgi pranoksta pagrindinių konkurentų siūlomas galimybes. Itin plataus kampo kamera užfiksuos keturis kartus didesnį vaizdą, o atnaujintas jutiklis užtikrins geresnį veikimą esant silpnam apšvietimui. Triukšmas bus daug mažesnis. Be to, galima rinktis iš daugybės skirtingų nuotraukų stilių, tokių kaip standartinė, ryški, sodraus kontrasto, šilta arba šalta. „iPhone 13“ leis pasijusti tikru režisieriumi, kai filmuojate, ypač kai išbandysite naują filmavimo režimą. Tai padidina vaizdo įrašo gylį ir automatiškai perkelia dėmesį į skirtingas temas, atsižvelgdama į tai, kas vyksta nuotraukoje. Naudodami 4K kokybę galite filmuoti 24, 30 arba 60 kadrų per sekundę greičiu, o filmuoti 120 ir 240 kadrų per sekundę greičiu Full HD. Tačiau telefonas turi ir savų minusų, jų detalės itin brangios, o ekrano taisymo kaina kainuoja tiek, kiek pusė telefono kainos.

Iphone ekrano keitimas