Kas gali pakeisti pakeisti iPhone telefono bateriją? 

pagal | 2022 17 sausio

Anksčiau ar vėliau kiekvienas iPhone vartotojas susidurs su labai greito baterijos suvartojimo problema. Norint toliau naudotis išmaniuoju telefonu, reikia pakeisti „iPhone“ bateriją. Įsigijus naują išmanųjį telefoną, jo baterija gali tarnauti ilgai. Net jei telefonu naudositės visą dieną, pirmoji problema gali atsirasti po vienerių metų naudojimo. Jei kasdien aktyviai naudositės mobiliuoju telefonu, anksčiau ar vėliau turėsite pakeisti iPhone bateriją, kad telefonas tarnautų visą dieną.

Kasdien sulaukiama klientų skambučių su prašymu pakeisti iPhone bateriją

Visada išgirstame tokius klausimus: „Kiek kainuoja pakeisti iPhone bateriją?“, „Kiek tai užtrunka?“ ir „Ar galima naudotis telefonu? visai dienai po baterijos pakeitimo? ?”. Šiame straipsnyje mes išsamiai paaiškinsime, kiek laiko ir priežastį pakeisti Iphone bateriją bei kiek kainavo paslauga.

Kada turėčiau pakeisti iPhone bateriją?

Naujai įsigyto išmaniojo telefono baterijos veikimo laikas be problemų gali ištverti visą parą, tačiau telefoną naudojant ilgiau nei metus, dažnai susiduriama su greito baterijos išsikrovimo problema. Iš pradžių akumuliatorius pradėjo išsikrauti greičiau nei anksčiau. Po kurio laiko ne tik iPhone baterija greičiau išsikrovė, bet ir pats telefonas buvo išjungtas sulaukus 5-10%. Nekeičiant baterijos ir nenaudojant telefono, jis pradės išsijungti po 20-30% ar daugiau. Jei jūsų telefonas išsijungia anksčiau nei akumuliatoriaus įkrovos procentas nukrenta iki 0, laikas pakeisti iPhone bateriją tuojau pat.

Kiek laiko užtrunka pakeisti iphone bateriją?

Įmonių techninės priežiūros specialistai pakeis jūsų iPhone bateriją per 15-30 minučių. Tai greitas ir patogus būdas, kuomet norite kokybės ir laiko taupymo.

Kiek kainuoja pakeisti iPhone bateriją?

iPhone bateriją galima pakeisti visiems iPhone modeliams nuo seniausių iki naujausių: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Be to, yra iPhone X, iPhone XR, iPhone XS ir iPhone XS Max. Akumuliatoriaus keitimo kaina kiekvienam iPhone modeliui skiriasi. Visas kainas rasite įmonių pagrindiniame puslapyje pasirinkę savo iPhone modelį.

Telefono Apple iPhone baterijos keitimas yra labai nesudėtingas procesas.