Riebalų nusiurbimas: ką svarbu apie tai žinoti?

pagal | 2022 15 sausio

Riebalų nusiurbimas tampa viena iš populiariausių procedūrų. Jos pagalba galima pagražinti kūno formas be didelių pastangų ir tai padaryti greitai. Nors, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai gan moteriška procedūra, tačiau ja naudojasi ir nemaža dalis vyrų. Pažangios technologijos leidžia tokią procedūrą atlikti greitai, nepaliekant didelių randų, o rezultatas bus akivaizdus. Todėl nereikės baimintis, jei vasarą teks užsidėti maudymosi kostiumėlį. Nors tai vis populiarėjanti paslauga ir daugelis klinikų ją gali pasiūlyti, tad ką svarbaus reikia žinoti apie riebalų nusiurbimą, kad vėliau netektų gailėtis?

Kada rekomenduojamas riebalų nusiurbimas?

Jeigu norite atsikratyti antsvorio – ši procedūra ne jums. Ji rekomenduojama tada, kai norima patobulinti, pakoreguoti arba pakeisti kai kurias kūno linijas greitu metodu. Taip pat riebalų nusiurbimas galimas tuomet, kai norima pakoreguoti kūno linijas numetus svorio, tai gali būti ir po gimdymo ar tiesiog greitai atsikračius nereikalingų kilogramų. Nusiurbimas galimas tada, kai norima panaikinti per didelį smakrą, arba koreguoti rankų linijas. Ir riebalų nusiurbimas galimas tada, kai kitais būdais niekaip nepavyksta numesti nedidelį kiekį kūno svorio (nei sportas, nei mityba tam nepadeda).

Įdomūs faktai apie riebalų nusiurbimą

Pateikiame kelis įdomius faktus apie riebalų nusiurbimą:

  1. Ši procedūra neskirta atsikratyti antsvorio. Ji gali būti atliekama tik tada kai norima padailinti kūno linijas.
  2. Operacija nepadės atsikratyti esančio celiulito.
  3. Tai yra ilgalaikė procedūra. Neretas mano, kad riebalų nusiurbimas yra trumpalaikis, gerą efektą sukeliantis procesas, kuris po kelių mėnesių sugrįžta. Aišku, jeigu bus neprisižiūrima, koks maistas dedamas į burną, bei nebus užsiimama fizine veikla palaipsniui nusiurbti riebalai sugrįš. Tad atlikus šią procedūrą reikėtų gyventi aktyviau, laikytis sveikesnės mitybos, bei rūpintis savo kūno linijomis.
  4. Tai nėra skausminga procedūra, nes ji atliekama su nejautra, tad atliekant procedūrą, jokie nemalonūs skausmai nevargins. Žinoma, gijimo laikotarpis gali būti šiek tiek sunkesnis, bet tai yra normalu, juk vis dėl to buvo atlikta operacija.

Ko galima tikėtis po riebalų nusiurbimo

Žinoma, daugelis tokių operacijų yra sėkmingos ir be jokių papildomų komplikacijų. Kartais, pooperacinis laikotarpis gali būti šiek tiek sunkesnis, bet jei bus laikomasi gydytojų rekomendacijų, nepastebėsite kaip jis praeis. Neretai komplikacijos įvyksta dėl to, kad pacientas ne viską atskleidė gydytojui ir operacijos metu jis negalėjo imtis reikiamų veiksmų. Kaip pavyzdys galėtų būti, kad pacientas nepasakė, kokius vaistus vartoja ar serga tam tikra liga. Labai svarbu prieš atliekant riebalų nusiurbimą viską papasakoti gydytojui, ko jis klausia. Tad kartais gali pasitaikyti tokios komplikacijos: kauptis skysčiai, būti didesnis kraujavimas, infekcijos, labai didelis skausmas ir labai ilgas gijimas bei alerginė reakcija. Bet kaip ir minėjome, tokios reakcijos būna labai retai.