Naudoto automobilio pirkimas su vin patikra

pagal | 2021 15 gruodžio

Naudoto automobilio pirkimas su vin patikra

Mieste mes sutinkame dažniausiai naudotus automobilius, nes įpirkti naujus automobilius mes ne visi sugebame. Vieni neturi pilnos sumos automobiliams, kiti nenori įsipareigoti lizingams, o dar kiti jau turi paskolą ir nenori imti dar vienos paskolos. Kartais atrodo mums, kad nusipirkti naudotą automobilį yra labai paprasta, tačiau smarkiai klystate. Iš mūsų asmeninės patirties galime teigti, kad naudoto automobilio pirkimas yra labai sunkus reikalas. Rinkoje atsiranda vis daugiau automobilių pardavėjų, kurie bando parduoti prastos būklės automobilį ir slėpti jo praeities informaciją. Kartais net nepagalvojame kokia galėjo būti transporto priemonės praeitis. Tačiau naujosios technologijos neleis mūsų apgauti, nes yra puiki paslauga – VIN patikra

Kaip galėčiau įsigyti automobilio ataskaitą?

Norėdami pasitikrinti automobilį pagal jo identifikacinį kodą, jums pirmiausia reikia sužinoti koks yra jo VIN kodas. VIN kodas dažniausiai pateikiamas skelbimuose arba galite jį pamatyti ant automobilio priekinio lango, vairuotojo pusėje, arčiau kapoto. Taip pat galite pasiteirauti ir pačio pardavėjo. Tuomet mums reikės užeiti į internetinį puslapį www.VinPatikra24.lt ir jame pamatysime langelį, kuriame bus rašoma ,,Įveskite VIN kodą” , tame langelyje įvesime VIN kodą ir spausime geltoną mygtuką ,,Tikrinti”

Kai paspaudžiamas mygtukas, sistema automatiškai bando gauti duomenis apie jūsų norimą transporto priemonę. Kuomet gaunama visa informacija, bus paprašoma jūsų apmokėti už paslaugą. Vienos ataskaitos kaina yra 15 eurų, tačiau tikrinant per mūsų pasiūlytą puslapį , jūs gausite 10 procentų nuolaidą. Atlikę sėkmingą mokėjimą, jūsų ataskaita bus sugeneruota per 1 minutę ir ji galios 60 dienų.

Kaip galiu pirkti su ataskaita?

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį yra labai paprasta. Norimą transporto priemonę galite pasitikrinti iš savo namų arba atvykę prie pačio automobilio. Kuomet mūsų norimas automobilis yra nutolęs nuo mūsų virš 50 kilometrų, nereikia iš karto skubėti važiuot jo žiūrėti. Mes galime geriau paprašyti automobilio pardavėjo identifikacinio kodo, jį pasitikrinti iš namų, o tik pamačius ataskaitą, nuspręsti ar verta jo važiuoti. Taip pat galite pasitikrinti norimą automobilį būdami prie jo. Pažiūrėkite koks yra VIN kodas, suveskite jį į mūsų internetinį puslapį ir laukite ataskaitos.