Pirties įrengimas ir “Gefest” krosnys

pagal | 2021 15 spalio
gefest

Pirties įrengimas ir “Gefest” krosnys

Pirties statyba – tai projektas, kurio metu reikia ne tik nustatyti patalpos dydį, bet ir formos konstrukciją.Taip pat reikia nustatyti, kokį prietaisą naudosite.ar norite prietaiso, kuris kaitintų akmenis benzininiu degikliu, ar norėtumėte keisti temperatūrą įjungdami nedidelę oro srauto angą? kaip vienas iš pagrindinių “gefest” pirties prietaisų tiekėjų, turime patirties ir malonumoPateikti jums aukščiausios kokybės pirties gamybos įrangą.

gefest

Gefest, groza, grom, avangard saunos sistema

Pirtis – tai daug daugiau nei tik suolai ir kaitlentė. kad pirtis būtų pati geriausia, maksimaliai maloni ir saugiausia, ji turi būti profesionaliai pagaminta. svarbiausia pirties detalė yra pirties asortimentas. nuolat pastebime, kad žmonės daug dėmesio skiria pirties interjerui, apšvietimui, o medinę kaitlentę pasirenka kaip antraeilį dalyką, nors ji yra pagrindinė pirties širdis ir tik ji vienintelė turi mums teikti pirties pasididžiavimą ir šilumą. iš pradžių norime atpažinti, kokie pirties šildytuvai yra madingi:

Elektrinės krosnelės

yra maksimaliai neįprastos asmenims, kurie mėgsta pirties tipo pirtis su pernelyg aukšta temperatūra ir espreso drėgme. jos gali būti tinkamos ten, kur nėra kamino pasirinkimo ir nėra noro pilti vandens ant pirties asortimento.

Mediena kūrenama akmeninė arba juoda pirties kaitvietė

Pirties pradininkė, šiais laikais naudojama su tikro dūmo saunaventiliatoriais.
Mediena kūrenama pertraukiamoji kaitvietė
Dažniausiai masyvi ir sunki (2000-3000 kg) akmeninė pirties krosnelė su akmeniniu židiniu. paprastai užtrunka 4-5 valandas, kol pirtis įkaista pašalinant pelenus. šios krosnelės garas yra puikus ir puikus.


Nuolatin
ė malkomis kūrenama pirtis


Tai gali būti populiariausia medžio degimo krosnelės rūšis. GEFEST pirties krosnelės dega nuolatos ir prieš naudojimą įkaista per 1,5-2 val.

Nepaisant to, kad “Gefest gfs” priskiriama prie stalinių pirčių, reikia pasakyti, kad ji iš esmės yra vienintelė iš kitų šios rūšies malkinių pirčių krosnelių gamintojų.

Tikėtina gyvavimo trukmė – 30 metų. vienintelis gamintojas, kuris užtikrina, kad pirtys skirtos įmonėms. vanduo gali ir turi patekti į kalcitinę geležį, kuri papildomai generuoja mažos dispersijos, švelnius garus. gamintojas teigia, kad jums gali užtekti groza modelio, jūsų jaunimui – gefest gfs arba avangard, o anūkams – grom modelio.

Krosnelės papildomai komplektuojamos su kaustyto geležies kūgiais, žadeito akmenimis ir įvairiais priedais, taip pat kibiru vandeniui, dangčiais ir kt.