PRP terapija leis mėgautis jauna išvaizda žymiai ilgiau!

pagal | 2022 14 spalio

Odos senėjimas yra neišvengiamas, tačiau vis dažniau pastebima, kad tam tikrų procedūrų dėka žmonės jaučiasi daug geriau, nes gana paprastais būdais sumažinamos raukšlės bei pagerinama odos būklė. PRP terapija yra viena iš tų procedūrų, kuri nesukelia visiškai jokių šalutinių efektų. Geriausia tai, kad tokia procedūra gali būti ne tik atjauninama oda, bet ir gydomas natūralus plikimas.

Klinikose procedūros turi būti pasirenkamos gerai jomis pasidomėjus

Svarbu pabrėžti, kad PRP terapijos procedūra gali būti atliekama tik profesionalo. Tai reiškia, kad klinikos pasirinkimą turėtų nulemti faktas, jog ji dirba pagal visus saugumo standartus ir jai išduoti atitinkami leidimai vykdyti veiklą. Tad, norint, kad šios procedūros efektyvumas būtų maksimalus, pirmiausia reikia susirasti patikimą kliniką.

Kalbant apie procedūrų pasirinkimą, svarbu žinoti, kad PRP terapija visada gali būti derinama pasitelkiant papildomas grožio procedūras. Kadangi pati procedūra yra skirta odos atjauninimui, kartu galima rinktis ir papildomas injekcijas, kurios skirtos raukšlių atsiradimui mažinti.

Šios procedūros taip pat dažnai pasirenkamos kartu su odos darinių šalinimo priemonėmis. Pavyzdžiui, jeigu kreipiamasi dėl randų šalinimo ir odos patempimo bei atjauninimo, įprastai pirmiausia atliekamos lazerinės procedūros, o tik po daromos reikalingos injekcijos.

Pati PRP terapija yra injekcinė procedūra. Tai reiškia, kad jos metu labai plona adata yra sušvirkščiama medžiaga, kuri skatina odos regeneraciją. Po injekcijos praėjus kuriam laikui, oda tampa lygesnė, gražesnė ir gerokai jaunesnė. Taip pat ši procedūra naudojama pigmentinių dėmių šalinimui.

Kaip bebūtų, visas procedūras reikėtų rinktis išklausius specialistų pastabų ir patarimų.

Vietoje PRP terapijos gali būti pasiūlytos kitos procedūros

Pravartu žinoti, kad grožio klinikos siūlo ne tik šią odos jauninimo procedūrą. Jose siūlomas įvairus gydymas. Lazerinės technologijos yra iš tų priemonių, kurios taip pat naudojamos odos problemoms spręsti. Pavyzdžiui, tam tikrais lazeriais gali būti pašalinami randai, pigmentinės dėmės, raukšlės ir t.t. Bet, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad kiekviena procedūra vis kažkuo pasižymi.

Minėtos PRP terapijos efektu leidžia mėgautis labai ilgą laiką. Tokios procedūros įprastai atliekamos apie tris kartu per metus. Kitos procedūros, kurios susijusios su odos jaunimu, turi būti atliekamos dar dažniau, o tai reiškia ilgalaikes ir didesnes išlaidas. Pavyzdžiui, botulino injekcijos įprastai naudojamos du kartus per metus. Bet, viena tokia injekcija gali būti pigesnė nei PRP terapijos procedūra. Tad, čia jau patiems reikėtų įvertinti visus faktus ir atsižvelgti į specialistų patarimus.

Bene svarbiausia yra tinkamai įvertinti savo galimybes ir jausti saiką tam tikrų procedūrų atžvilgiu. Klinikose dirbantys profesionalai nurodo, kad jie patys įvertina pacientų būklę ir tuomet rekomenduoja procedūrų skaičių. Tad, jeigu manote, kad patys geriau žinote kiek ir kada atlikti tam tikras procedūras – labai klystate.

Profesionalias grožio paslaugas rasite https://www.belladerma.lt svetainėje.