Ruduo – tinkamas metas įsigyti sodo techniką

pagal | 2022 10 spalio

Nepriklausomai nuo metų laiko rūpintis savo sodu net ir realiai prie jo neprisiliečiant – galima ir būtina. Ruduo – ne išimtis. Nors gali atrodyti, kad darbų gausa sode sumažėja, tačiau ruoštis kitiems metams – geriausias laikas. Būtent rudenį dažniausiai prasideda išpardavimai, kurių metu sodo technika STIHL kainuoja ne tik pigiau, tačiau ir siūlomos įvairios akcijos perkantiems didesnį kiekį.

Kokybė – kainuoja

Pradėjus ieškoti sodo technikos dažniausiai pamatoma, kad atrodo ta pati įranga, priemonė – kainuoja labai įvairiai. Kainos kismas gali apimti net kelių šimtų eurų pokytį, tad natūralu, jog daugeliui žmonių kyla klausimas – ar tikrai didesnė kaina reiškia, kad kokybė – geresnė?

Dažniausiai – taip. Štai kalbant apie tokį žinomą prekinį vardą kaip STIHL dažniausiai suprantama, kad jis yra atpažįstamas visame pasaulyje ne veltui. Dažniausiai giriamas dėl kokybės, kuri atsiperka ilgu tarnavimo laiko tarpu. Ir toks tokia įranga kainuoja kirk daugiau nei kiti, mažiau žinomi prekiniai vardai – žmonių dažniausiai neatgraso didesnė investicija, kadangi jie tiksliai žino – už ką moka.

Jeigu įranga veiks našiau bei ilgiau – tikrai verta mokėti daugiau. Tik reikia išsiaiškinti – ar didesnė nauda tikrai bus, ar tai tik reklaminis triukas, kuris skatina pirkti.

Kaip paruošti sodą rudeniui ir žiemai?

Įsigijus gerą įrangą – ramiai galėsite laukti pavasario, kurio metu vėl teks daugiau dėmesio skirti savo žaliajam kampeliui, kad jis visada atrodytų puikiai.

Visgi, prieš žiemojimą – Jūsų sodui taip pat reikia dėmesio. Pateiksime Jums kelis patarimus, kurie leis būti ramiu, kad sodo erdvė yra paruošta saldžiam miegui.

  1. Jeigu gyvenate atokioje vietoje – svarbu pasirūpinti, kad Jūsų augalai būtų apsaugoti nuo žvėrių. Tam geriausiai tinka specialus repelentas nuo žvėrių.
  2. Žinoma, reikia pasirūpinti medžių bei krūmų atliekomis, jeigu reikia – genėti augalus. Taip pavyks juos tinkamai paruošti pavasariui.
  3. Taip pat svarbu tinkamai nupjauti veją paskutinį kartą.
  4. Nustokite tręšti tuos augalus, kurie iki šiol buvo tręšiami.
  5. Sugrėbkite lapus. Žinoma, kurį laiką jie dar kris, tačiau po truputį – svarbu tai padaryti.

Ruduo, žiema yra poilsio metas. Ir Jums, ir Jūsų sodui. Išnaudokite tai ir tinkamai pasiruoškite kitam pavasariui.