Suknelės moterims: kaip prie jų derinti įvairius akcentus

pagal | 2022 13 vasario

Norint atrodyti nuostabiai ir išsiskirti iš minios, vien dailios suknelės nepakanka. Prie jos būtina priderinti pačius įvairiausius akcentus, kurie pabrėžtų ne tik jūsų išvaizdą, bet ir suknelę. Tad kaip teisingai priderinti dažniausiai nešiojamus akcentus prie pačių įvairiausių suknelių papasakosime šiame straipsnyje.

Rankinės

Tikriausiai be šio aksesuaro neįsivaizduojame nei vieno vakarėlio. Juk jame galima sudėti pačius reikalingiausius daiktus, kurie pravers viso vakaro metu. Tad norint priderinti rankinę, visada reikia atsižvelgti į dėvimą suknelės tipą. Jeigu suknelė yra išties šventiška, blizgi ir ilga, tai vertėtų rinktis delninės tipo rankinę. Būtų geriausia, jeigu ji būtų kitos spalvos nei jūsų pasirinkta suknelė, bet kad nebūtų didelio kontrasto. Neretai prie delninių būna pritvirtinti dirželiai, kad ją būtų galima nešioti ant peties, tačiau geriau to nedarykite ir ją laikykite rankoje. Jei dalyvaujate ne tokioje oficialioje šventėje, tai ir suknelė neturėtų būti per daug puošni, tad ir išskirtinės rankinės nereikia. Tiks ir nedidelė per petį nešiojama rankinė.

Auskarai, vėrinys, rankos papuošalai

Vėlgi, tokius papuošalus vertėtų derinti prie suknelės ir norimo sukurti įvaizdžio. Jeigu suknelė yra pakankamai uždara ir ilgomis rankovėmis, tai galbūt verta pagalvoti apie masyvius auskarus, bet nesidėti vėrinio ir apyrankės. Verta žinoti ir tai, kad visus papuošalus neverta dėtis vienu kartu, nes tai gali atrodyti juokingai ir juolab nederėti prie dėvimos suknelės. Kartais mažiau yra žymiai gražiau. Prieš įvykstančią šventę, visada namuose pabandykite įvairius derinius jau apsivilkus suknelę ir rankoje laikant rankinę, tada susidarysite vizualinį vaizdą, kas visumoje tinka, o kas ne.

Suknelės su išskirtiniais akcentais

Verta nepamiršti ir to, kad ne vien kitos puošmenų dalys gali pagyvinti jūsų įvaizdį. Įvairios suknelės moterims taip pat gali turėti pačius įmantriausius akcentus, kurie nereikalaus dar kažko papildomo. Išskirtinės suknelės gali turėti gražiausius nerinius, gipiūrą, įvairius karoliukus ir dar kitus dalykus. Be to, jų modeliai gali būti patys išskirtiniausi prie kurių net nepriderinsi kitų akcentų. Jeigu norite išskirtinai pasipuošti artėjančiai šventei rekomenduojame apsilankyti internetinėje parduotuvėje https://patricijos.lt . Čia sukneles galėsite išsirinkti pačioms įvairiausioms progoms. Didelis pasirinkimas tikrai leis pasirinkti tokio tipo suknelę, apie kurią svajojote tikrai ilgai. Dažnai taikomos akcijos taip pat leis mėgautis dar puikesnėmis kainomis ir gaunant didžiausią kokybę.