Veganiški desertai iš Holigans!

pagal | 2021 24 spalio
vegan

Smaližiauti be nuodėmės – misija įmanoma

Veganiški desertai – puiki galimybė sveikai pasmaližiauti, paragauti naujų skonių, nevartojant gyvulinės kilmės maisto produktų. Ir tai tikrai įmanoma – naudinga, skanu ir veganiška.

Kas yra Holigans?

Tai komanda, kuri dirba tam, kad Jūs valgytumėt vertingą, skanų, šviežią maistą, kuriame vyrauja ekologiški produktai. Baltasis cukrus, stabilizatoriai, hidrinti aliejai ir kiti žmogaus priešai čia yra neįleidžiami, nes jie neturi galimybių paso (skirto žmogaus sveikatai gerinti arba bent jau nekenkti).

Holigans rūpinasi ne tik žmonių, bet ir gyvūnų bei aplinkos gerove, todėl čia karaliauja veganiški desertai. Mums svarbus kiekvienas suaugęs ir kiekvienas vaikas, todėl stengiamės gaminti taip, kad valgyti galėtų visa šeima, o svarbiausia – sveikai. Kas jau kas, bet vaikai tikrai mėgsta pasmaližiauti, todėl mūsų užduotis įtikti jiems, nekenkiant jų sveikatai. Ir mums tai pavyksta – vaikai patenkinti.

veganiski desertai

Norite išskirtinio, vienetinio torto?

Veganiški desertai ir tortai yra aprašyti mūsų el. parduotuvėje, kurioje pateikiamos ir nuotraukos, tačiau jeigu Jūs norėtumėt, kad tortas būtų pagamintas pagal Jūsų norus, svajones, leiskite mums tai įgyvendinti. Mes pasiruošę sukurti tokį šedevrą, kuris atitiks visus Jūsų įsivaizdavimus ir viršys lūkesčius. Susisiekite su mumis ir aptarsime visas detales.

 

Kokie veganiški desertai yra skaniausi?

Vienas desertas skaniausias už kitą. Jeigu norite, kad Jūsų skrandį ir širdį pasiektų jau mūsų gaminami ir mylimi veganiški desertai, belieka išsirinkti. Snikers‘iukas, ekologiška naminė „Nutella“, Burock‘as, batatų brown‘is, lazdynų riešutų veganiški desertai, Datulius – štai tokie žaismingi pavadinimai, po kuriais slepiasi nuostabus skonis, natūralios spalvos iš gamtos ir naudingosios savybės.  Kokį pasirinksite Jūs?

Jeigu pasirinkimas atrodo sudėtingesnis už aukštąją matematiką, tuomet siūlome veganiškų desertų degustacinį rinkinį. Šis rinkinys nustebins, mat nežinosite, kurie keturi skoniai slėpsis dėžutėje. Atsargiai, įspėjame, jog vieną kartą paragavę, galite labai įsimylėti.

Primename, kad visi Holigans desertai gaminami be kiaušinių, baltojo cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų, maistinės chemijos, skonio stipriklių ir kitų nuodėmių. Na, o veganiški desertai (o taip pat jų rinkiniai) yra be pieno produktų.

Holigans myli gamtą, gyvūnus, didelius ir mažus smaližius ir skonį – gerą, sveiką, spalvotą, ryškų skonį. O ką mėgstate Jūs?

 

Parengė Sabina Kemerienė