Kašmyras ir šilkas – prabangūs audiniai žiemai

pagal | 2022 4 kovo

Ko gero, visi esame girdėję apie kašmyro ir šilko privalumus. Neapsakomai lengvi, minkšti, švelnūs audiniai, kurie kaip niekada tinkami nešioti ir žiemos sezonu. Čia aptarsime jų privalumus, kurie, tikime, padės nuspręsti, kad šie audiniai internetu verti jūsų dėmesio ir suskubsite juos užsakyti.

Kašmyras ir jo rūšys

Kašmyro pluoštas yra matuojamas ilgiu coliais ir skersmeniu mikronais. Pigesnis kašmyro pluoštas įprastai būna storesnis ir trumpesnis, o brangesnis – ilgesnis ir smulkesnis. Pastarasis ir yra populiariausias.

Tačiau, ieškant įsigyti grynų kašmyro drabužių, pasirinkimas ganėtinai susiaurėja. Šiuo atveju rekomenduojama pirkti atskirą audinį, o tada iš jo galėsite pasisiūti viską, ko tik užsigeisite. Audiniai internetu yra lengva ir greita išeitis – kašmyro tikrai rasite visose internetinėse audinių parduotuvėse.

Šilkas ir jo privalumai

Šilkas, ko gero, vienas iš minkščiausių audinių, kokius tik galime rasti rinkoje. Ne veltui apdainuojamas jo glotnumas – tokio pojūčio greičiausiai nesuteiks joks kitas audinys. Jis yra lengvas, hipoalerginis, pralaidus orui. Su juo niekada neperkaisite, tačiau ir nesušalsite.

Šilko rūšių tikrai yra begalės: čia jų nevardysime. Pagal priimtą tvarką, šilko audiniai skirstomi pagal svorį, pynimą ir kilmę. Šifonas ir organza – taip pat dažnai girdimos šilko rūšys. Dažniausiai šilkas naudojamas lengvoms, prabangioms suknelėms siūti. Taip pat dažnai iš šilko siuvami ir marškiniai. Net neabejokite, kad pasipuošusi šilkiniu drabužiu kaipmat patrauksite aplinkinių žvilgsnius – jis nuostabiai krenta ant kūno, turi išskirtinį žvilgesį ir tiesiog spinduliuoja prabanga. Jis padės Jums pasijusti tikra vakaro karaliene. Lengviausias būdas įsigyti tikro šilko – audiniai internetu. Ramiai sėdint namuose, ar bet kur kitur, kur veikia internetas, galėsite ramiai peržvelgti pasiūlą audinių parduotuvėse ir pasirinkti tinkamiausią audinį savo svajonių drabužiui.

 

Natūralus, tikras šilkas yra labai brangus. Nieko stebėtino, kad kai kurie pardavėjai šilko pluoštą sumaišo su sintetiniu mišiniu. Tokiu atveju audinys tampa pigesnis ir ekonomiškesnis. Tačiau, natūralu, kad iš dalies prarandamos jo geriausios savybės. Kaip ir anksčiau minėta organza – tai yra šilko pluoštas, sumaišytas su sintetiniu pluoštu. Ko pasekoje, organza yra žymiai pigesnė. Iš jos gali būti siuvamos net užuolaidos.