Kvapukai automobiliui: ką verta apie juos žinoti?

pagal | 2022 22 lapkričio

Sėdėti maloniai kvepiančiame automobilyje yra žymiai maloniau. Nors tai kai kam gali pasirodyti smulkmena, bet tinkamas automobilio kvapas gali duoti labai daug. Tad jeigu turite galimybę, visada pasistenkite, kad jūsų automobilis kvepėtų tinkamai. Jeigu neturite dar daug informacijos apie juos, šis straipsnis bus kaip tik jums, nes papasakosime apie kvapukus automobiliui, ką kiekvienas turėtų žinoti apie juos.

Kvapukų automobiliui nauda

Tikriausiai kai pradedame kalbėti apie įvairius kvapus automobilyje nesusimąstome, kokias papildomas naudas jie duoda be to, kad automobilio salone kvapas yra puikus. Tad pateikiame kelis aspektus, kokią dar papildomą naudą, be malonaus kvapo gali duoti kvapukai automobiliui:

  • jeigu automobilyje yra rūkoma, jis gali padėti sumažinti arba visai panaikinti cigarečių kvapą. Aišku, tai gali padėti tik kokybiški kvapai.
  • padeda sumažinti kvapus arba juos numalšina, kurie ateina iš lauko.
  • kadangi automobiliu gabename pačius įvairiausius daiktus, kurie gali skleisti kvapus, tokie kaip maisto produktai, augintiniai ir panašiai, ilgainiui tas kvapas gali įsigerti į sėdynes, kilimėlius ir kitas medžiagas, o kvapukai automobiliui juos gali sumažinti.

Kokius kvapus geriausia rinktis automobilyje?

Nors tokios rūšies kvapų pasirinkimas yra pakankamai platus, tačiau galima pateikti kelis variantus, kurie yra patys perkamiausi ir populiariausi:

  • jeigu mėgstate vanilės kvapą, tai gali būti puikus pasirinkimas. Tačiau jeigu daug laiko praleidžiate automobilyje, tai šis kvapas gali būti per daug intensyvus, todėl patartina, kad jis būtų persipynęs su citrinos arba apelsino kvapu.
  • jeigu norite šiek tiek švelnesnio kvapo, tuomet galite rinktis laimo kvapą sumaišyta su kardamonu.
  • taip pat dažnas pasirinkimas yra žaliosios arbatos kvapas, kuris pinasi su sandalmedžio natomis.

Kokios rūšies kvepalus geriausia pasirinkti?

Kadangi kvepalų rūšių yra labai skirtingų, tai kiekvienas gali rinktis tokius, kurie yra patogiausia. Yra galimybė įsigyti skystus kvepalus, tačiau jų kvapo išsilaikymas yra apytikriai apie 60 dienų. Tad jeigu vienas kvapas jums nusibosta labai greitai, tai gali būti puikus pasirinkimas. Kita kvepalų rūšis yra oro gaivikliai. Jų kvapas dažniausiai gali išsilaikyti apie du mėnesius. Dar viena kvapukų rūšis yra su intensyvumo reguliavimu. Taip galite kvapą valdyti pagal save, o jei norite sutaupyti, visada galite būti nustatę ant mažiausio režimo. Ir dar viena rūšis yra granulės. Jos supiltos į tam tikrą maišelį, kurį nesudėtinga pakabinti bet kokioje automobilio pusėje.