Papuoškite savo namų ar darbo vietos sieną kokybiška fotodrobe

pagal | 2022 5 gegužės

Fotodrobės su šeimos narių, draugų, kolegų  nuotraukomis, akį traukiančiais gamtos vaizdais ar tiesiog pažįstamomis visame pasaulyje garsių paveikslų reprodukcijomis – šiandien jokia naujiena bet kuriuose namuose ar įstaigoje. Tokiais paveikslais galima puošti namus papildant interjerą arba pasirinkti kaip dovaną, kurią įteikus, abejingų  tikrai nelik. Tai gali būti išties įspūdinga dovana verslo partneriams ar kolegoms. Taigi, kas tos įspūdingos  drobės ir ką reikia apie jas žinoti?

Pirmas dalykas, kurio prireiks užsakant  drobę – tai kokybiška nuotrauka. Pas kiekvieną šios paslaugos teikėją bus nurodyta, kokios kokybės nuotraukos yra tinkamos. Foto drobių specialistai dalijasi tokiais patarimais:

  • Jeigu pateiksite savo paties darytą nuotrauką, pasistenkite jos neredaguoti.
  • Nuotraukos iš socialinių tinklų nėra tinkamos didelių drobių spausdinimui, nes jų raiška paprastai būna netinkama.
  • Beje, nuotraukos kokybės neatspindi vien tik raiška. Atidžiai patikrinkite, kad nuotrauka nebūtų susiliejusi.
  • Jeigu užsakysite didesnio formato fotodrobę, tuomet nuotraukos raiška gali būti ir mažesnė. Taip yra todėl, jog į nuotraukas bus žiūrima iš didesnio atstumo. Tokiais atvejais svarbu bendras vaizdas, o ne detalumas.
  • Jeigu jūsų pasirinkta nuotrauka yra gana tamsi, rekomenduojama ją pašviesinti, nes spaudoje nuotraukos gaunasi tamsesnės, nei monitoriuose ar telefono ekranuose.

Visi šie patarimai gali atrodyti gana painūs ir gąsdinantys. Tikrai to bijoti nereikia. Meistrai, prieš priimdami užsakymą, aptars su jumis visus niuansus ir nepagailės vertingų patarimų.

Jeigu norite džiaugtis kokybiška fotodrobe, turėtumėte žinoti, jog svarbu ne tik kokybiškos nuotraukos, bet ir ne mažiau kokybiškos medžiagos, kurios bus naudojamos fotodrobės gamybai. Net patys profesionaliausi specialistai, pasirinkę nekokybiškus dažus, tikrai negalės nudžiuginti puikiu rezultatu. Todėl nebijokite aptarti tokius dalykus dar prieš pateikdami užsakymą. Ir nereikia baimintis, jog geros medžiagos kainuos pernelyg brangiai. Įmonės internetiniuose  puslapiuose pateiktos kainos paprastai apima keletą paslaugų. Sakykim, Į kainą bus įskaičiuota: spauda ant drobės, viengubas lietuviškos medienos porėmis ir drobės užtempimas ant porėmio.

Taigi, aptarėme pagrindinius niuansus, reikalingus kokybiškai drobei užsakyti. Tereikia žinoti, kad svarbiausia rinktis kokybiškas paslaugas įskaitant ir drobę su dažais bei pasirinkti aukštos kokybės nuotrauką. Dažnai pabrėžiama gera nuotraukos raiška. Tai tikrai svarbu.