Platus RC žaislų pasirinkimas

pagal | 2022 13 rugsėjo

Dažniausiai kai kalba pasisuka apie RC žaislus – tai yra žaislai, kurie valdomi radijo bangomis, paprastai juos įsivaizduojama mašinėlių pavidalu. Nors tai ir yra pats populiariausias pasirinkimas, su kuriais žaidžia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, tačiau jų kategorijų gali būti kur kas įvairesnių, tad net ir kitokios technikos fanai gali turėti sau tinkamus pasirinkimus. Tad būtent šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie RC žaislų pasirinkimus ir kokios rūšies jie gali būti.

RC mašinos

Kaip ir minėjome anksčiau, ši kategorija yra pati populiariausia, tad ir jos pasirinkimas yra pats didžiausias. RC mašinos gali būti pačios paprasčiausios pradedant įprastais automobiliais, lenktyniniais automobiliais ir baigiant visureigiais, transformeriais ar įvairiais hibridais. Todėl kiekvienas, kuris norės įsigyti tokį žaislą turės be galo didelį pasirinkimą ir kartais dėl to gali kilti netgi problema, nes labai sunku išsirinkti tą vienintelį modelį. Nors tai gali atrodyti ir berniukiškas žaidimas, tačiau neretu atveju jais susidomi ir mergaitės, todėl tikrai galima atrasti ir mergaitiškų mašinų.

RC dronai, sraigtasparniai ir lėktuvai

RC žaislai, kuriuos reikia skraidinti yra taip pat populiari kategorija. Juos dažniausiai renkasi tie, kas gyvena nuosavuose namuose ar turi dažną galimybę nuvykti į atviresnį parką ar kitą atvirą vietą, kur būtų galima tokį aparatą paskraidinti. Kai kuriems gali atrodyti, kad skraidymo prietaisų valdymas yra žymiai sudėtingesnis, nei kad mašinų, tačiau jis beveik nieko nesiskiria, tik aišku, reikia priprasti tinkamai jį nutupdyti ir nesužeisti aplinkinių.

RC žaislai, skirti plaukti vandenyje

Tokia žaislų kategorija ypač populiari vasaros laikotarpyje, kuomet daugiau laiko praleidžiame prie vandens. Tai yra ne tik gero laiko praleidimas, bet žaidžiant tokius žaidimus galima išmėginti ir išmokti pačius įvairiausius ir sudėtingesnius apsisukimus ir kitus panašius dalykus. Jeigu vandens telkinys yra be žmonių, tuomet galima išvystyti didesnį greitį ir mėgautis puikiu reginiu.

RC specializuota technika

Labai dažnai, jau nuo pat mažumės, kai kurie vaikai žaisti renkasi neįprastas mašinas, o specializuotą techniką. Tad tokie žaislai taip pat gali būti valdomi radijo bangomis. O specializuota technika gali būti pati įvairiausia, tai yra RC traktoriai, RC sunkvežimiai, RC krautuvai ir panašiai. Netgi šios rūšies mašinų pasirinkimas yra ganėtinai platus ir galima susikurti tikrai nemažą tokios specializuotos technikos kolekciją.